Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzzam be a számomra...

Hogyan vonzzam be a számomra tökéletes párt?

Figyelt kérdés
Odáig mar eljutottam, hogy részletesen leírtam a tulajdonságait, és néha elképzelem ahogy együtt csináljuk a hétköznapi dolgokat, randizunk, stb. Mit tegyek, hogy biztosan sikerüljön?
2016. jún. 2. 20:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ha te éppen keresztény, vagy jehova tanúja, vagy mormon vagy akármi lennél, akkor meg annak az istenének a segítségének tudnád be a pozitív dolgokat ami veled történt. De mind csak mese...
2016. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Tenni kell érte. Az en esetemben például eljárni otthonról stb. A vonzás arra kell, hogy amikor elmegyek otthonról, akkor pl találkozzak az illetővel, az univerzum úgy rendezze, hogy pont egy helyen legyünk, ilyenek. A vonzás nem arról szól, hogy várod a sült galambot. De igenis támogatja az elképzelést.
2016. jún. 2. 22:50
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
A fogtündérben is hiszel amúgy?
2016. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Ozmium42 ***** válasza:
Az Univerzum négy alapvető erő alapján rendeződik be, a vonzás törvénye nincs közte.
2016. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
most megyek és bevonzok egy finom vacsorát - még hogy nincs
2016. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel az egész bevonzás dologgal, hogy egyszerű önszuggesztió az egész.

Tegyük fel, hogy nekiáll valaki a bevonzásnak. Csinálja, csinálja és fél év múlva összejön valakivel. Egyből arra gondol az ember, hogy ez az, sikerült a vonzás! Közben pedig, az egész bevonzás dolog nélkül is jött volna fél év múlva az illető.

Ha pedig csinálja valaki a bevonzást és nem jön senki évek múlva sem? Erre meg ott a sablonválasz: Az illető nem jól csinálja a dolgot... Pedig ugyanúgy csinálja, mint az, akinek "összejött".


Ha számodra tökéletes párt akarsz, akkor ismerkedj sok emberrel és próbálj olyanokkal, akik esélyesek, hogy bejönnek. Pl. ha szeretsz olvasni, próbálkozz könyvtárban. Ha pedig intelligens párt szeretnél, akkor lehetőleg ne a vonzásos szöveggel nyiss.

2016. jún. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom a példámat.Igaz egészen kis dolog, de kitűnően példázza a helyzetet.

Egy gyárban dolgoztam 3 műszakban fél évig.Nem tudom miért, de egyszer csak elkezdtem elképzelni egy olyan helyzetet, hogy egy lány odajön hozzám és megkérdezi tőlem hogy hol találja a kartondobozokat és a méretüket is megkérdezi.Nem tudom, talán fontosnak akartam érezni magam, mindegy is.Ezt a szituációt elképzeltem minden nap, naponta kb 10-20 percet, vagy fél órát és aztán arra a napra elfelejtettem.

Kb 3 hónap után új dolgozókat vettek fel a gyárhoz közvetítővel.Na és mi történt?

Odajött egyik nap egy lány hozzám és megkérdezte hol vannak a kartondobozok és a méretüket is megkérdezte.

Na most akkor ne próbáljátok már bemagyarázni nekem hogy nem létezik a vonzás törvénye.

2016. jún. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
na és? jártok? remélem
2016. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ez most mi amit ideírtál?Reagálás akar lenni?

Nem járunk.

2016. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#17: Ez pont az, amit leírtam + egy minimális pszichológia.

Egy reális helyzetet képzeltél el, ami amúgy is megtörténhetett volna. Ha nem képzeled el minden nap, akkor is ugyanúgy jött volna a csaj.

És nem véletlenül kartondobozokra gondoltál, hogy azok után érdeklődik. Azok voltak ott. Ha olyanra gondolsz, ami nincs ott, nem is történik meg. Pl. valaki egy rekesz ezt vagy azt keres, ami nincs is ott.

Ha én arra gondolok, hogy szólítson le egy csaj az utcán, akkor lefog. Nem azért, mert bevonzottam, hanem mert van rá esély és látszik is rajtam, hogy nyitott vagyok a dologra.

Amúgy naponta jó pár ismerősöm vágyik magányos éjszakáin arra, hogy toppanjon be az életükbe a nagy szerelem. Mégsem toppan be... Náluk miért nem jön össze?

2016. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!