Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mi a véleményetek...

Jobbikosok, mi a véleményetek Vona bocsánatkéréséről Lázár videója miatt?

Figyelt kérdés
Vona 2 éve gázsprayt osztogatott Bécsben hogy meg tudják magukat a migránsoktól. Most meg bocsánatot kér ha más megmutat egy videót?

2018. márc. 7. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Trianon 100 éves évfordulója előtt nyalt be a francia elnöknek, ezek után már meg sem érint hogy az osztrákoknak is nyal. De sztem ez inkább a hazai ballibeknek volt nyalás.
2018. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
38%
#13: Nagy dolog, '90- ben a Fidesznek annyira "fájt"a Trianon emléknap, hogy még a parlamentből is kivonultak, sőt, a kereszténységhez is máshogy viszonyultak. Persze, akkor még biztosan nem buzogtak bennük a nemzeti- keresztény érzelmek.
2018. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Jól tette, nem Bécsben kell negatívan kampányolni.
2018. márc. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
14, nem mondtam, hogy fideszes vagyok, nem érdekel mit csinált a fidesz, az a jobbikot nem menti.
2018. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

"Szépen jellemezted Orbán Viktort, gratulálok"


Nem látom a kérdésben Orbán Viktor nevét, akárhogy nézem.

2018. márc. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy van valakinek valami hiteles forrása arról hogy Vona gázsprayt osztogatott a bécsieknek? Googleben csak az origo lakájmédiáját találtam ami erről ír.
2018. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
2018. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%

18# érdekes, ha erről csak a jobb oldali sajtó írt volna akkor szerinted meg sem történt.. Azaz szerinted a balos sajtó ami 100% a frankót nyomja, a kormánypártinak meg minden betűje hazugság.

Még jó hogy kicsit se vagytok befolyásolva..

2018. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%

Hát igen, csak a kormánypárti sajtó 2 évvel le van maradva. Most tudták meg, hogy a PM (a Karácsony Gergely által vezetett párt) 2015-ös menekült válságkor azt javasolta, hogy üres laktanyákba vigyék a menekülteket. Azóta egy szóval se mondtak ilyet.

(Egyébként az a vicc, hogy másnap a Fidesz tovább ment: nem csak a laktanyákba, hanem már az önkormányzati lakásokba is akar migránsokat Karácsony... Hogy ez hogy jött ki...)


De ha ennyire 2015-ben ragadtunk, akkor Orbán még világkvótát akart, amit most mereven elutasít.

[link]

2018. márc. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!