Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Ha a Ti választóke...

Jobbikosok! Ha a Ti választókerületetekben csak egy MSZP-s, vagy DK-s indul a Fidesz jelöltjével szemben rászavaztok?

Figyelt kérdés
Ill. MSZP-s DK-s LMPs-ek adott esetben Jobbik jelöltjére is szavaznátok a kormányváltás reményében?

2018. febr. 9. 05:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%

Aki így tesz az igen nyomorék.


Tehát aki azért szavaz valahova, csak mert "ne a fidesz" az egy nyomorék.


Milyen programja van az mszp-nek ?

Milyen programja van a Dk-nak ?


Az, hogy "zóóóóbbbánnn takaroggy" meg a "csak ne a fidesz" az nem program..


Hazaáruló férgekre nem fogok szavazni, csak azért, hogy "ne a fidesz".


Az a baj, hogy már a jobbik se a régi, vona elárulta... így már nem lehet sehova se szavazni.

2018. febr. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Soha,szavazzanak a baloldali szavazók a a Jobbikos jelöltre inkább.
2018. febr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Aki mszp-s vagy dk-s, az jó ember nem lehet. Kizárt, hogy ilyen férgekre szavazatot adjak. Ha pedig valahol a jobbik átadja az egyéni helyet ezek közül bármelyikre, akkor részemről cseszheti a listás helyet is.
2018. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
12%
Nem, szavazzanak a fideszes komcsik és az mszp-s komcsik egymásra. Mi különbek vagyunk.
2018. febr. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%

Az komoly dilemma lenne mivel épp azért vagyok jobbikos mert az idáig hatalmon lévőket (Fidesz, MSzP, DK) utálom.


Ha 100% biztos lennék benne hogy nem kerülnek a félnótás szocik kormányra, csak a Fidesz 2/3 megállítása a cél, akkor nem azért mert szeretem a rohadt diktátorpárt MSzMP utódpártját , hanem pusztán taktikai okokból lehet hogy szavaznék a szoci jelöltre.


De szerencsére nem lesz ilyen választókerület, ez csak egy elméleti kérdés...

2018. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
32%
Megőrültél? Szavazzanak a baloldali törpepártok a Jobbik jelöltjére...
2018. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy már a Jobbik sem követelheti h rá szavazzanak, ha lassan azonos a támogatottsága az mszp-vel és a dk-val.
2018. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Attól függetlenül hogy Jobbikos vagyok, nem fogok olyan jelöltre szavazni akinek 5%-a támogatottsága, csak azért mert Jobbikos. Ha választani kell MSZP és Fidesz között, akkor MSZP. De nem azért mert őket akarom a kormányra, hanem azért mert nem akarok újabb Fidesz 2/3-ot...
2018. febr. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"De szerencsére nem lesz ilyen választókerület, ez csak egy elméleti kérdés.."

Szerintem viszont sok választókerületben lesz hallgatólagos együttműködés.

2018. febr. 9. 08:43
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Igen, mert bár én sem szeretnék MSZP kormányt, de annyira ostoba nem vagyok, hogy ne lássam át, ez most olyan matek ami szükséges a kormányváltáshoz és MSZP kormányzást nem eredményez.


Nyilván a jobbikos szavazók között is vannak szerényebb értelmi képességű szavazók akiknek ez így magas, de az is nyilvánvaló, hogy sok fideszes elvtárs játssza itt a jobbikost :D. Akik nyilván pánikolnak mindenféle összefogáson alapuló kormányváltástól.

2018. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!