Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye hogy ferenc milyen hiteles?

Ugye hogy ferenc milyen hiteles?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 6. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem lesznek itt akik erre is azt mondják hazugság xD vagy csak Orbánozni fognak
2018. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
bár szerintem az itt lévők nagytömege a 2006 os megszorító intézkedésekkor még általános iskolás sem volt (elnézést ha valakit megsértek ezzel
2018. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
XD
2018. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Gyurcsány pont olyan hiteles, mint Orbán Viktor. Ha a magyar társadalom ezt a két, egymást is tápláló rákos daganatot ki tudná vágni a saját testéből, rég nem itt tartanánk.


Két zsarnokoskodó, pitiáner, nímand politikai oportunista, akik egymásból élnek meg nagyon jól: az egyik a másikkal riogat, a másik az egyikkel, és ebből épp elég szavazatot szereznek néha a miniszterelnökséghez, máskor "csak" egy zsíros frakcióvezetői, képviselői vagy pártelnöki székhez, de mindig elegendőt a politikai túléléshez.


Ettől a két senkiházitól kellene megszabadulnunk, és normális országot építhetnénk, függetlenül attól, hogy ki balról, ki jobbról rakja a téglát.


Ameddig ezek ketten fertőzik a magyar politikát, addig itt változás nem lesz, sajnos... :-(((

2018. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Az Ferenc de szerintem te is tudod.
2018. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a baj, hogy a miniszterelnök úrról és a Fideszről, legalább ilyen ütős anyagot össze lehet "rittyenteni", hiszen számtalanszor meghazudtolta már saját korábbi szavait. Szóval, valóban az lenne az igazi, ha Ferenc és Viktor, kéz a kézben vonulna ki a magyar politikából. Tudod, mint mai nemzeti- keresztényeink a Trianon emleknapról '90- ben.
2018. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Na megyek látnoknak. Nem megmondtam az elején hogy ebből orbánozás lessz :D
2018. márc. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Pavlovi reflex. Teljesen mindegy mi a kérdés, ezek csak azt tudják tutolni, hogy "deháátazorbááán" :-) Én már csak röhögni járok ide.
2018. márc. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%

Qrcsány frecencnek valóban a diliházban lenne a helye már!


Talán orbán állítólagos diliorvosa kezelésbe vehetné már igazmondó szent ferencet. ;)

2018. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
#8: Ehhez igazán nem kell látnoknak lenni. Orbanra vonatkozó kérdéseknél, ugyanígy "előkerül" Gyurcsány. Ők már szétválaszthatatlanok.
2018. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!