Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona felsülése erdélyben,...

Vona felsülése erdélyben, mutatja mennyiben hiteles ma a Jobbik?

Figyelt kérdés

Vona ellátogatott erdélybe, amolyan hakni a szavazatokért, habár lehet más oka is látogatásának. Merem remélni magyarság szeretetből ment ki látogatni honfitársaink. Beszédbe elegyedett az emberekkel és bizony szembesítették a pálfordulásaival, ha lehet így mondani. Vona először hozta a hazai formáját, próbált szabadkozni. Kicsit ötőlt-hatolt, aztán amikor konkrétan a kétszínűségről kérdezték lefagyott a szó a szájában. https://www.youtube.com/watch?v=nJeeTWty7zE


Nem sokat tudok a kiruccanásról. Valóban szavazatokért látogatott el vagy volt más célja is ? Megofrdul Vona fejében, hogy a pálfordulásaival hiteltelen lesz ? Esetleg az eddigi biztos szavazóit is elvesztheti ?

A cikket szokás szerint nem az ellenzéki média adta le, azok hallgatnak, ezért elnézést, ha ezt linkelem, akit érdekel a k9rítés [link]


Mi az igazság erről?


2018. márc. 5. 20:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
61%

Miért sült volna fel Vona Erdélyben?

Te miről beszélsz, miféle felsülésről?

2018. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
28%
Attól félek fogjuk még Vonát "Én is cigány vagyok" táblával a nyakában Gyurcsány mellett virítani látni... :D
2018. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
25%
Hát nem fogadták túl kedvesen. Kapott üveggyöngyöt is 😁😁 Emlékeztették régi szavaira. Igen, felsülésnek is lehet nevezni. De magának köszönheti. Így járt
2018. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ez csak azt mutatja, hogy Erdélybe kizárólagosan a Fidesz propaganda jut el Magyarországról. Semelyik politikus nem tudna értelmesen beszédet tartani egy olyan tömegnek, akik egy vele ellenséges párt szimpatizánsai. Orbán még úgy se tudja kifejteni a véleményét, ha csak egyetlen egy ember van vele szemben, aki tisztelettel nem ért egyet. Most képzeld el, ha bedobnád 100 bolond Gyurcsány-fanatikus közé, abból nem sülne ki semmi jó. Vonának nyilván jobban fel kellett volna mérnie a terepet, de ettől többet nem jelent az eset.
2018. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem hozta le az ellenzéki média mert nem volt semmilyen felsülés.. ne légy ilyen butuska..


Attól még hogy sok tucatnyi szimpatizáns mellett volt egy két negatív hangvételű véleménynyilvánítás, attól még sikeres volt a látogatása, csak ugyebár azt a kedves habonymédia már nem szereti mutogatni.

2018. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
75%
Pár őrjöngő, habzószájú, na én most megmondom a tutit székely nyugdíjas miért jelentené miért jelentené minden erdélyi magyar véleményét?
2018. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
74%
Mellesleg nem tudom láttad-e milyen tisztességesen állta a sarat a sok M1 hírek által elbutult agresszív emberrel szemben.
2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, annyi biztos, hogy a néppártosodással itthon sem aratott nagy sikert.
2018. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
26%
Igen igen, az erdélyiek nem érthetik Vona nagyságát és szellemi magasságait... Komolyan, megérdemelte amit ott kapott, öröm volt nézni. Aki magyargyűlölőkkel áll össze, az ne is számítson másra.
2018. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
15%
Minek ment oda? Úgy tudom Magyarországon lesz a választás jövő hónapban, nem Romániában.
2018. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!