Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jó, ha a média...

Nem lenne jó, ha a média köztulajdonban lenne, és olyan műsorok mennének rajta, amik építő jellegűek a népesség számára?

Figyelt kérdés

Én például nem értem, hogy miért jók az olyan műsorok, amik lényegében kultúra-, közösségpusztulást és konzumidiotizmust generálnak annak a fejében, aki nézi őket.


Vagyis mindenki itt osztja az észt arról, hogy milyen kultúrálatlan a magyar lakosság, a cigányok civilizálatlanok, a fiatalok pedig abban látják az élet célját, hogy rengeteg pénzük legyen, de lényegében a kisujjukat se kelljen érte megmozdítani.


Ezek a hatások mind abból erednek, hogy tele van a fejük negatív, életidegen dolgokkal, amik lényegében korlátoltakká és gondolkodásképtelenekké teszik őket, és ez szerintem nagyobb szolgaság, mint az, hogy nem mehetnének a TV-ben az idióta sztárocskák meg a szappanopera műsorok.


2010. jún. 9. 11:06
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
28%
Mellesleg: nemsokára jön a digitális átállás. Ott aztán teljesen szabad választás lesz. Ott eldől, kit mi érdekel.
2010. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
84%

tévedésben vagy. ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy megírtam, hogy nem egy általam képzelt világképet engedek csak, hanem nem engedek akármit.


az elkapcsolod ha nem tetszik téma nem működik.

Az emberek hülyék birkák érted? Ha a TV azt sugározza, hogy ez meg ez a jó, akkor nem fog gondolkodni, hogy ez valóban jó e vagy rossz.


Amúgy javaslom az idiocracy c filmet.

2010. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
a digitális téma megint más. ha itthon van a tv mint cég, akkor itthon ugyanúgy meg lehet bszni. Jah, hogy kimennek külföldre? nyugodtan, de akkor nem fognak tudni komolyan káros anyagot sugározni többé. Mivel a stúdióban dolgozó emberek, híradósok, riporterek ,stb itthoniak. Érdekes lenne ha engedélyeznék, hogy egy szlovák székhelyű TV itthon úgy dolgozhasson mint egy magyar.
2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
6%

Nem lenne jó.

Örülök annak ogy azt nézetem ami engem érdekel.


Éppen ezért nézem a National Gographicot, a Discoveryt, a Sprektumot, az Eurosportot, az AXN-t és a tv-paprikát


Ezeket a csatornákat nem befolyásolja a politika és a kormány, csak a vezetőség.


Nem örülnék ha az általam nézett csatornák megváltoznának, mert valamilyen szempont alapján nem építő jellegűek.

2010. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
33%

Az emberek hülyék birkák érted?


Tipikus szélsőjobboldali hozzállás. Nem, nem azok.

2010. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
72%

hát persze, hogy nem .... ;)


nagy szánalom vagy, hogy válaszképp csak címkézni tudsz.

2010. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

" hanem nem engedek akármit"


Az ORTT a világ egyik legjobb filmjének az Ómennek adását megakadályozta. Dicső egy tett volt!

2010. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

direkt vagytok ennyire hülyék, hogy nem értitek miről beszélek? de tényleg. én is felháborodok maikor kivágnak egy filmből 30 jelenetet mert az "túl véres". de én rohadtul nem erről bezséltem.


és akkor nem hülyék az emberek mi? pff....

2010. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
37%

Inkább te nem érted.


A cenzúra az cenzúra.


Tök mindegy hogy milyen szempontok alapján.


Mert ha te azt mondod hogy valami káros és nem engeded leadni, akkor miért kifogásolod a egy filmből kivágnak jeleneteket?


Mi a különbség?

Attól ogy te mondod már automatikusan az az egyetemes igazság?

2010. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
leírtam korábban mit gondolok. olvasd el, nem leszek papagáj.
2010. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!