Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jó, ha a média...

Nem lenne jó, ha a média köztulajdonban lenne, és olyan műsorok mennének rajta, amik építő jellegűek a népesség számára?

Figyelt kérdés

Én például nem értem, hogy miért jók az olyan műsorok, amik lényegében kultúra-, közösségpusztulást és konzumidiotizmust generálnak annak a fejében, aki nézi őket.


Vagyis mindenki itt osztja az észt arról, hogy milyen kultúrálatlan a magyar lakosság, a cigányok civilizálatlanok, a fiatalok pedig abban látják az élet célját, hogy rengeteg pénzük legyen, de lényegében a kisujjukat se kelljen érte megmozdítani.


Ezek a hatások mind abból erednek, hogy tele van a fejük negatív, életidegen dolgokkal, amik lényegében korlátoltakká és gondolkodásképtelenekké teszik őket, és ez szerintem nagyobb szolgaság, mint az, hogy nem mehetnének a TV-ben az idióta sztárocskák meg a szappanopera műsorok.


2010. jún. 9. 11:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
91%

igazad van, de számíts rá, hogy nemsoká jönnek az olyan hozzászólások, hogy "persze csak a turulTV legyen meg a diktatúra stb..." félék.


az emberek azt hiszik, hogy attól szabadok, hogy bármi mehet a TV-ben(bele sem gondolnak az agyatlan fejükkel, hogy nem mehet most sem akármi, csak épp pár ember a pénz alapján dönti el, hogy mi mehet és mi nem)


amúgy nem kell, h köztulajdon legyen. lehetnek kereskedelmi Tv-k, csak épp kicsit jobban kéne fogni őket. De hát tudod pénz beszél kutya ugat. Direkt hülyítik az embert. A hülye emberből könnyebb pénzt kiszedni.

2010. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%

Igen egyszerű a képlet: amit néznek, tehát aminek van nézettsége az megy a tvben.

Aminek nincs nézettsége azt leveszik a műsorról.

Sajnos ilyen világot élünk.

Az alja műsoroknak mindig is nagy nézettsége volt, ill. még nagy nézettsége van az ilyen Napló sz@roknak is, mert más nyomorúságát sokaknak megnyugtató nézni.(ez se velem történt hála égnek -érzés)

2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%

Na, én pont ezért nem nézem a "magyar" csatornákat. Nem véletlen, hogy a Gyözzüke Show után jön az a bizonyos manipulált 5 perces híradás... Néha a Nationalt meg ezeket nézem, de ott is annyira szutykos filmeket adnak már le...

A múltkor volt pl egy film a hunokról a Spektrumon. Egész végig kapartam a falat, akkora baromságok voltak benne.

2010. jún. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
91%
Én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, mi megy a tv-ben, azt nézem meg, ami érdekel. Általában National Geographicot, Discoveryt, az értelmesebb műsorokat. Akik meg az agyleépítő műsorokat szeretik nézni, azok nézzék csak azt. Persze a gyerekeknél más a téma, de szerintem az a szülő felelőssége, hogy mit enged nézni a gyereknek.
2010. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
én építő jelleggel nem tartok tévét :D van választásod neked is....
2010. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
20%

"lehetnek kereskedelmi Tv-k, csak épp kicsit jobban kéne fogni őket"


Annak aztán semmi értelme nincs!A kereskedelmi TV csak nagy nézettséggel tud létezni!Mindenki azt választ ami az igénye, ezt korlátozni baromság!

2010. jún. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
32%

Nem. Demokráciában nincs ilyen rendszer. A szabad választás joga adja meg ennek a rendszernek az alapját, nagyon káros lenne egy egységes műsorfolyam, mert ideológiailag befolyásolná az embereket, a választás lehetősége nélkül.

Jelenleg ugyanis a fiatalok azt látnak, amit akarnak. Van hatszáz csatorna. Akinek meg nem tetszik a kereskedelmi, nézze a három közszolgálati adó bármelyikét.

2010. jún. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
86%

nézd, igényes. igényes alatt nem arra gondolok, hogy csak természetfilmeket adhatnak. adhatnak southparkot familyguy-t(rlz), de normális időben.


adhatnak bulvárcuccokat stb, csak épp nem úgy, hogy "itt egy a kis ribi és ő a celeb és ez a menő, és ti 14 éves kislányok szarok vagytok hogy még nem keféltetek 30 férfival" féléket.


adhatnak politikai témájú híreket is, de nem úgy, h hazudnak, vagy csak egyoldalúak(ez gyűlöletkeltés)


ne adjanak mónikasó féléket amiben az amúgy is utált cigányokat mégröhelyesebbé teszik. nem is értem, őket még miért nem rásszistázták le, hogy így mutatják a TV-ben?


ott a comedy centrall. nagyon faxán fut, kereskedelmi. még sincs vele gond.

ott a viasat 3, azzal sincs semmi baj. az axn-el se. Nem is értem minek ide a béna rtl meg tv2...

2010. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
75%
jól van 39-es, menj máshova nyomatni a baromságaidat:) ezt már ezerszer elmondtuk, hogy miért hülyeség, de imádtok hülyék lenni;)
2010. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
23%

73

Kifejthetnéd, miért tartod helyesnek azt a rendszert, ahol csak az általad közvetített világképet lehet elérni, azzal szemben, ahol bármelyiket, és szabadon dönthetsz, melyikre vagy kíváncsi.

2010. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!