Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szegényellenes Orbán 29 pontja?

Szegényellenes Orbán 29 pontja?

Figyelt kérdés

Állitja ezt az mszp(nah meg az lmp,de ők nem párt..),de kik tették szegénnyé az embereket?Már elfeletették a mögöttük hagyott 8 év "sikeres" kormányzását?Talán ha nem hazudtak volna 4 évig éjjel és nappal hanem az ország épitésével lettek volna elfogalalva,nem azzal,hogy tömjék teli a zsebüket és milyen Audikkal furikázzanak,akkor talán nem lenne ennyi szegény ember...,és megse kottyanna a népnek Orbán 29 pontja ami merőben más lenne tartalmilag, ha a gazdaság is jobban állna.

-pezsi-


2010. jún. 9. 00:46
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
79% Nem kéne leh.lyézned,ha nekem szántad ezt a jelzőt!Igenis az mszp 8 év alatt tönkre tette az országot és nekik köszönhtejük,hogy ennyi csóró ember lett Magyarországon... Ne gyertek itt az elöző 20 évvel!Ha sikeresen kormányzott volna az mszp nem kaptak volna igy ki a választásokon ahogy történt!Jó a Fideszt 2002ben elverték de egy paraszthajszállal nyertek a szocik,de 2010-ben megrengető vereséget szenvedtek!!Vajon miért?Mert olyan jól tették a dolgukat?? Kicsit szerényebnek kéne lenniük sztem!!
2010. jún. 9. 10:54
 22/22 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen igazuk van a többieknek, nem azért tanul az ember, hogy másnak jobb legyen, hanem hogy magának jobb legyen. A segély meg minden egyéb a mi adónkból megy el. Akkor mégis ki a francnak kedvez ez? Ezerszer elmondtam, hogy nem Mátyás korszakát éljük, meg a kormány nem Robin Hood, hogy elvegyen a gazdagtól és adjon a szegénynek, ez nem így működik. Nem azért dolgoznak többet és tanultak többet akik jobban keresnek, hogy többet fizethessenek, hanem hogy jobban éljenek és nekik legyen jobb, de annak, aki nem is adózik..
2010. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!