Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy valaki...

Mi az oka annak, hogy valaki az MSZP-t jelenleg is pártolja ekkora választási bukás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott, egyszerűen kíváncsi vagyok, mi az, ami miatt az ember azt mondja, hogy igen, az MSZP a lehető legjobb párt, amire szavazhat jelenleg. Nem provokáció, egyszerű kíváncsiság. Az előzményeket, hogy jelenleg az MSZP hány százalékkal jutott be a parlamentbe. Lehetőleg komoly válaszokat szeretnék, nem feltétlen az MSZP szavazóktól, de azért elsősorban az ő véleményük érdekel. Minden válasz hasznos, amely a kérdésre irányul.
2010. jún. 8. 22:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
26%
22 évesen még senki nem mondta rám,hogy idős vagyok! :D
2010. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Miért ne pártolhatná valaki a választási bukása után? Kérdező, te az életben mindig lesütöd a fejed, és annak nyalsz be, aki az erősebb és ezért győz?

Ez csak téged minősít...


Amúgy nem a választási bukása miatt nem pártolom, hanem az ostoba gondolataik és tetteik, ideológiájuk miatt és még azért, mert tisztában vagyok vele, hogy milyen emberek és kiért, kinek dolgoznak.

2010. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem is a választási bukásuk miatt voltam erre kíváncsi, ez egyszerűen egy támpont.

Szerintem bőven lehet belőle tájékozódni. Az MSZP nem volt jó és ráadásul még mindig össze vissza hazudozik, lásd 15%, minimálbéresek ügye, meg végig, ameddig azt mondta, hogy a Fidesz csak hatalmat akar és még sorolhatnám itt holnap estig. Ennek a következménye lett a jelenlegi választási bukás, erről azért már tudni kellene az embereknek, hogy egy olyan pártról van szó, aminek véleményem szerint még a parlament közelében sincs a helye, és ha valaki még ebből sem jött rá, akkor nem tudom mi az, ami miatt képes lenne eltántorodni az MSZP-től.



Aki pedig azt jobb és baloldali pártra szavazott az MDF MSZP-vel, neked köszönöm a válaszod, azt hiszem te voltál az, aki egyedül kifejtette a nézetét és a kérdésem is erre irányult. Nem megyek bele sem vitákba, nem ez a célom, megteszem ezer más helyen, de itt most nem, viszont annyit elmondok, hogy tévedsz, ha azt hiszed, hogy két más oldalt képviselő pártra szavaztál.

2010. jún. 12. 12:41
 24/27 anonim ***** válasza:
73%

22 évesen még senki nem mondta rám,hogy idős vagyok! :D



Hát akkor csak olyan vagy mint egy nyugdíjas, hiszékeny :D

2010. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
72%

három oka lehet, hogy miért szavaz valaki ilyen 8 év után is az MSZP-re:

1) mert gazember

2) mert hülye

3) mert nagyon hülye!

2010. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
:'D
2010. jún. 12. 18:27
 27/27 anonim ***** válasza:

és most miért szavazott rájuk az időközi választásokon ilyen sok ember 2012-ben?! Egyszerűek az emberek, mint a bot, 20-30 év kell egy váltáshoz, nálunk még pár év a rendszerváltásig is hátra van, az 1990-es módszerváltásnak elég csúnya következményei lettek pénzügyileg, emberileg és gazdaságilag.


Az is lehetne a kérdés, hogy miért hisznek még mindig ilyen sokan a demokráciában és a népbutító propaganda hadjáratokban (feltehetőleg a Rábeszélőgép című könyvet sem olvasták). [link]

A jobb könyvtárakban ez régóta elérhető Magyarországon is...

[link]

2012. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!