Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy valaki...

Mi az oka annak, hogy valaki az MSZP-t jelenleg is pártolja ekkora választási bukás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott, egyszerűen kíváncsi vagyok, mi az, ami miatt az ember azt mondja, hogy igen, az MSZP a lehető legjobb párt, amire szavazhat jelenleg. Nem provokáció, egyszerű kíváncsiság. Az előzményeket, hogy jelenleg az MSZP hány százalékkal jutott be a parlamentbe. Lehetőleg komoly válaszokat szeretnék, nem feltétlen az MSZP szavazóktól, de azért elsősorban az ő véleményük érdekel. Minden válasz hasznos, amely a kérdésre irányul.
2010. jún. 8. 22:25
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

*jav:


Az előzményeket gondolom ismeritek, hogy jelenleg az MSZP hány százalékkal jutott be a parlamentbe.


Ez az akart lenni, csak lemaradt.

2010. jún. 8. 22:29
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Bakker,egy hasonló kérdést tettem fel én is az imént..,esküszöm nem láttam a Tied,mert irtam a akérdésem!Akkor nem csak bennem fogalmazódott meg e kérdés:)) az érvelésem látod a kérdésem mondandó rovatában..
2010. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Te Pezsi vagy? :):)
2010. jún. 8. 22:33
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

1. Megszokás (agyér-elmeszesedés).

2. Félelem (mondjuk a kétharmadtól, a rasszizmustól, a jobboldali önkénytől stb.)

3. Megélhetés (jelentős értelmiségi réteg megélhetésileg oda kötődött).

2010. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Erre nem sok válszt fogsz kapni. Azért nem fog ide írni senki,hogy minél többen lehülyézzék! A legtöbb válaszoló nem képes elfogadni,hogy nekik más véleményük van,de attól még nem hülyék.

Én ugyan nem szavaztam rájuk,de legalább olyan ostobáknak tartom a Fidesz-rajongókat,mint ők az MSZP-seket.

2010. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát nézd, ha lehülyézik, lehülyézik. Azt hiszem, ha valaki azt vállalja, hogy MSZP szavazó, akkor vállalja azt is, hogy esetleg valaki akinek ebből az utóbbiak során kára származott hülyének tartja. Én nem riadok meg olyan kérdéstől, ahol azt kérdezik miért szavaztam a Fideszre, elmondom kész, ha lehülyéznek megcáfolom. Azt hiszem ez nekik sem esne nehezükre.
2010. jún. 8. 22:37
 7/27 anonim ***** válasza:
38%
A kérdésemben irtam,hogy Pezsi vagyok?:)
2010. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
kérdőjel nélkül!:)
2010. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Láttam :):)
2010. jún. 8. 22:40
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
Az MSzP-re leadott szavazatok a legegyértelműbb bizonyítékai annak, hogy van élet az agyhalál után.
2010. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!