Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy valaki...

Mi az oka annak, hogy valaki az MSZP-t jelenleg is pártolja ekkora választási bukás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés adott, egyszerűen kíváncsi vagyok, mi az, ami miatt az ember azt mondja, hogy igen, az MSZP a lehető legjobb párt, amire szavazhat jelenleg. Nem provokáció, egyszerű kíváncsiság. Az előzményeket, hogy jelenleg az MSZP hány százalékkal jutott be a parlamentbe. Lehetőleg komoly válaszokat szeretnék, nem feltétlen az MSZP szavazóktól, de azért elsősorban az ő véleményük érdekel. Minden válasz hasznos, amely a kérdésre irányul.
2010. jún. 8. 22:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

:DDDD

Elnézést a nevetésért, de ez tetszett :D

2010. jún. 8. 23:40
 12/27 anonim ***** válasza:
38%
Nézd meg mi történt az elmúlt napokba, a Fidesz az égész világon lejárata az országot, az LMP egy vicc, a jobbik meg csak gyülöletett szit.
2010. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ezzel nem értek egyet.
2010. jún. 9. 00:42
 14/27 anonim ***** válasza:
59%

Egy oka van: agyhalottak.


Egy mszp-s nyugdíjas ismerősöm anno örült annak, hogy elvették tőlük a 13. havi nyugdíjat, mert "legalább kevesebbet kell a pénzt számolni".


De amikor a vízdíj emelkedett egy ezressel (az mszp kormány idején), akkor "d*göljön meg a Zorbán Viktor". :D:D


No comment.

2010. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Utolsó! Hát igen, ezen most én is röhögök, de gyakorlatilag meg egyáltalán nem vicces, mert sajnos ez valóban létező jelenség.

Tudod nálam az verte ki a biztosítékot, hogy a szavazati joggal rendelkező emberek, akik elmennek szavazni állításuk szerint, na az ők mittudomén hány százaléka, de jelentős, azt hitte, hogy 8 éve Orbán a miniszterelnök. Na most erre mit lehet mondani még is?

2010. jún. 9. 14:35
 16/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha valaki válaszol a kérdésre mért kell lepontozni, na pont ezért szavaztam az MSZP-re a többi párt szavazói fanatisták.
2010. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Bocsi, én senkit sem pontoztam le. Ha valaki lepontozott, azok valószínűleg a válaszolóim voltak.

Te ezért szavaztál az MSZP-re?

Na mindegy, úgyis buktatok.

2010. jún. 9. 21:18
 18/27 anonim ***** válasza:
61%
kommentekből is látszik, hogy az MSZPseknek mennyi esze van.. életképtelen barmok, semmihez nem értenek, legfőképp a politikához nem.
2010. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
36%
Én megosztottam a szavazatomat. Országosan az MDF-re területin az MSZP-re szavaztam. A mai magyar politikában sajnos csak ez a két párt tudott olyan programot kínálni,amely hazánkat kirántotta volna a sz*rból. Bár az olvasóknak ez furcsa lehet,hogy egy baloldali és egy jobboldali párt közt osztottam meg a szavazataimat,de a fenti indoklás magyarázza ezt. Az LMP-re azért nem szavaztam ,mert azt hittem, hogy az MDF bejut és ők nem. A Jobbikra,azért nem,mert Magyarországnak nincs szüksége egy újnyilas eszmét képviselő pártra,továbbá ennek a pártnak a programja semmilyen területen nem állja meg helyét.A Fideszre szintén sok okból nem szavaztam.Az egyik legfontosabb,hogy nem volt programja,s én üres szavakra nem adok szavazatot. A másik ok,hogy demokrácia párti vagyok és egy olyan embernek ,mint Orbán Viktor ( és ezt mindenféle rosszindulat nélkül) nem szabad hatalmat adni. 8 éve áhítja a hatalmat, s tartok tőle, hogy visszaél vele.
2010. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%
Az MSZP-re főleg az idősek szavaztak, mivel ők csak a választási programokat, és az ígérgetéseket, plusz a szép szavakat figyelik. Magyarországon meg tudniillik, sok az idős, ezért nagy az MSZP tábora még mindig.
2010. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!