Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kádár is Sorosozott? Meg...

Kádár is Sorosozott? Meg Csurka is Sorosozott?

Figyelt kérdés

netanjahu is Sorosozik?


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=8cT44yB1PnY

https://www.youtube.com/watch?v=ZRPG8Bomtlg



sokaknak mennyi baja van ezzel a jótékony milliárdossal akinek köze sincs a politikához és teljesen biztos hogy megdolgozott a milliárdjaiért senkit nem károsított meg nem is akar a politikába beleszólni (ironia rules)


2018. febr. 22. 11:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Soros ugyanazt csinálja, amit csinált 20-30 éve.
2018. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Azt ki ne hagyd, hogy Soros-alapítványok aktívan részt vettek Slobodan Milosevics megbuktatásában.
2018. febr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
A Soros-összeesküvés a Bank of England-incdiens óta folyamatosan búvópatakként jelenlevő baromság, de eddig általában a kurucinfo meg a jézusmagyarvolt-típusú emberek játékszere volt, a fősodorba a mi drága jó népnemzeti kormányunk emelte be.
2018. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

kádár is ilyen volt tudtam!!!4!44!

kádár is orbán szekerét tolta meg netanjahu

2018. febr. 22. 18:48
 5/35 anonim ***** válasza:

"kádár is ilyen volt tudtam!!!4!44!

kádár is orbán szekerét tolta meg netanjahu"


Kádár János a kommunista pártállam vezetője, Soros György viszont támogatta azokat, akik változásra vágytak. Ezen kívül Soros pont az a személy volt akik ellen harcoltak, imperialista, burzsoá, stb.

2018. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Tehát elismred hogy beleszólt a politikába.

Soros nem azért támogatta a kisembereket mert jajdejófej

na szerinted miért? Mivel a hatalmat irányítani akarta amikor összedől a rendszer. Nem sok volt hátra a kommunizmusból a jelek egyértelműek voltak a 70 es évek diktatórikus cenzúráihoz képest a 80 as évek pláne a vége már nagyon puha volt látták hogy a peresztrojka nem működik és tudták hogy hatalomváltás lesz. Beleakart szólni abba ki legyen a vezető hogy irányíthassa. Így nyílván könnyen megvehette amit akart ezt nevezik privatizációnak és nyílván a közvéleményt is befolyásolhatta ez volt ugye a sok média hálózat amiken keresztül most is üzen. Illetve az alapítványai amin keresztül befolyásolja a közéletet.

Gyakorlatilag a strómanjait nevelte ki ezért támogatott minden számára értékes fiatalt akiben látott potenciált hogy miniszteri székhez juthat.

Röviden lobbizott ahogy a korrupciót amerikában nevezik.

2018. febr. 23. 03:41
 7/35 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=ZRPG8Bomtlg

Ahogy Csurka már annak idelyén megmondta megveszi a fiatal csóró értelmiséget és saját eszméket hazugságokat tanítva tömi a fejüket hogy az érdekeit képviseljék.

2018. febr. 23. 03:42
 8/35 anonim ***** válasza:
Megtudhatnám, hogy hány éves vagy?
2018. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
nem
2018. febr. 23. 09:53
 10/35 anonim ***** válasza:

Kár, mondjuk szerintem 40 alatt lehetsz, mert


"Nem sok volt hátra a kommunizmusból a jelek egyértelműek voltak a 70 es évek diktatórikus cenzúráihoz képest a 80 as évek pláne a vége már nagyon puha volt látták hogy a peresztrojka nem működik és tudták hogy hatalomváltás lesz. "


Ilyen mondatokat én még nem hallottam olyantól, aki élt akkor és 20 évnél idősebb volt a rendszerváltáskor és kérdeztem olyanokat akik aktívan részt vettek a párt életben és olyanokat akik csak külső szemlélői voltak az eseményeknek.

2018. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!