Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Retró kérdés! Mi a véleményete...

Retró kérdés! Mi a véleményetek most Csurka István 1989-es beszédéről? (39 perc)

Figyelt kérdés

Kérem csak az írjon aki végignézte a felvételt!


Én még csecsemő voltam mikor ez a beszéd elhangzott, de jó hallani, hogy voltak ilyen értelmesen gondolkodó emberek már akkoriban is. 28 év eltelt azóta, de szerintem még most is tartalmaz aktualításokat. Aki esetleg tud még ilyen ilyesmi felvételt nyugodtan megoszthatja.



#MDF #Csurka István #Retrópolitika
2017. júl. 11. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
2017. júl. 11. 21:29
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem "még", hanem MÁR --- és NEM "voltak".


1989-ben már nem voltak "értelmesen gondolkodó" emberek a közszereplők között. Grósz volt az UTOLSÓ https://www.youtube.com/watch?v=N9srYSMsLk0 -, de őt még az előző ősszel elgáncsolták -- és pontosan olyan, diplomás demagógok, mint amilyen Csurka István.

2017. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne nevettesd ki magad ez Grósz egy vérbeli kommunista volt, a ruszkikat szolgálta nem a magyarokat.
2017. aug. 5. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem Neked fogalmad sincs, hogy milyen élet volt itt a Grósz idejében. Igen, kommunista volt. Akik utána jöttek, azok meg kapitalisták. A Csurka egyesek szerint fasiszta is.
2017. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!