Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha éjszaka arra riadnál fel,...

Ha éjszaka arra riadnál fel, hogy lázadás tört ki, és emberek tízezrei özönlenek tönkreverni Szlovákiát, csatlakoznál a harchoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 19:07
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ilyen esetben vagy itthon maradnék egy fekete-piaci/zsákmányolt AK-val és figyelném, jönnek-e visszafelé, vagy pedig akkor irány a sereg, vagy szervezni egy milíciát ex-honvédekből, ha már csináljuk, csináljuk meg rendesen. De szerintem nem kéne.
2010. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Mennék
2010. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:
28%

nem az a baj hogy nagy az isten állatkertje, hanem hogy alacsony a kerítés!


bírom ezt a sok szájhőst, meg akik ilyen ezeréves poénokat nyomatnak h romahadsereget küldenek aztan vagy vagy.

És a legjobbak a 15 évesek, akik nagyon nagy dolgokrol beszélnek, de kb semmit nem valosítananak meg ezekből.

2010. jún. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Simán. Egész úton azon imádkoznék hagy én kaphassam el slotát és ficot. Egy kis kenderkötelet adnék nekik ajándékba a "jó" szomszédság kedvéért.
2010. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
30%

Tönkreverni Szlovákiát?


Kíváncsi volnék, hogy amikor meglátnátok a romok között a szülei holtteste felett zokogó szlovák kisgyereket, akkor mit gondolnátok? Megérte-e ez az áldozat? Vagy amikor saját fiad sírja felett állsz, vajon akkor is oly nagyszerű dolognak tartanád-e még? Vagy amikor saját leszakadt végtagjaidat keresed a tüzérségi zárótűzben...


Aki szerint oly nagyszerű dolog a háború, az talán nééze meg a hiperrealisztikus kiképzés videóját. Úgy 1:35-től kezdődnek a legjobb részek:

[link]

2010. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nekem az átlag szlovák emberekkel semmi bajom sincs.
2010. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
64%
Az átlag szlovák emberek... Nekem sincs bajom azokkal, akik nem hiszik, hogy megérdemlik a magyar területeket! Érezzék csak szarul magukat, ne mi szégyenkezzünk! Ez a mi történelmünk, nekünk erről kell beszélnünk. Az már az ő gyávaságuk, hogy úgy tesznek, mintha mi sem történt volna. De egy országot megsemmisítettek. Ez a kis Magyarország szart se ér. És azok a magyarok, akik folyton a magyar emberek hülyeségéről beszélnek, gondolkozzanak már el, hogy mi miért van! Jogosan "depressziós" a magyar nép. De ébredjetek!
2010. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
43%
15 éves szájhős... Hát ez lennék? Megéltem pár dolgot, de hiába mondanám el ezeket, úgysem hinné el senki, hiszen 15 éves szájhős vagyok. :) Mindenesetre én kitartok a hazám mellett, de te csak nyugodtan fuss! Gyáva féreg! Az ilyen nyomorultak miatt nem halad előre az ország.
2010. jún. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Megéltem pár dolgot.... ja pont így beszél aki nem szájhős.
2010. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

"Az ilyen nyomorultak miatt nem halad előre az ország."


Bizony-bizony, különben már rég miénk lenne egész Szlovákia:D.

2010. jún. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!