Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki, miért fog a Fideszre...

Ki, miért fog a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 09:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
21%
Aki azt mondja hogy itthon minden rossz,az milyen változásokat szeretne?És kitől?
2018. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%

#20


Nem kell ahhoz 2020. A Fidesz gyorsított ütemben hívja le az addig nekünk szánt pénzeket. Már az is lehet, hogy idén meglesz a keret.

2018. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
23%

Azért szavazok Fideszre.


-Megvédet a migránsoktól. Így meg jó közbiztonság, nincs terror veszély.

-Nyugdíjemelés, nyugdíjasok támogatása.

-Családok támogatása.

-Szegény családok támogatása.

-Támogatják akit sok gyereket vállal.

-Béremelés.

-Közmunka.

-Rezsicsökkentés.

-Olcsóbb lettek a termékek.

-Fejlődik az ország.

...sorolhatnám.

Ezért kell a Fideszre szavazni.

2018. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10%

Ma 11:17 vagyok.


Arra gondoltam, hogyha valakinek megkérdezik a véleményét és leírja, az az én olvasatomban hasznos. Még akkor is ha nem értetek egyet vele.


"Nem mi leszünk Magyarországon, amikor becsődöl a munkaerőhiánytól és az EU-segílyke elapadásától, hanem ti."


Tévedés. Elárulom neked én is nyugatra fogok költözni. Bár én nagyon jól megélek itt Magyarországon is a Fidesz kormánya alatt. Ebben különbözök sokaktól. Amit lényegében a kormánynak (is) köszönhetek.

2018. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
72%
#23: "-Olcsóbb lettek a termékek." Egyszer menj el édesanyáddal a boltba, nézz szét. Kenyér ára is évek óta emelkedik! Benzin is emelkedik!
2018. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Csakhogy tisztába tegyük, senkit nem pontoztam se le se fel.

A kérdés informális, nem célja az acsarkodás.

2018. jan. 12. 12:40
 27/42 anonim ***** válasza:
26%

ma 11:17 vagyok. Egyébként válaszolok is a kérdésre amit eddig nem tettem meg 2 komment alatt. Ugye a miért "fog" az a jövő amiről sosem mondok ki előre semmit, tehát a "miért szavaznék rájuk" amire válaszolok.


A Fidesz kormánya alatt sokkal jobban élek, több pénzt teszünk el családi szinten, meg ugye nyilván én is. Írtam egy korábbi kommentemben, hogy nyugatra megyünk, de a Fidesz miatt sokkal több pénzzel tehetjük meg ezt, elvégre nekik köszönhetően van több pénzünk. Ott már megvan, hogy hogyan csinálhatunk ebből még többet. Aminek köszönhetően nemcsak magamnak de a testvéremnek és a szüleimnek is jobb életet segíthetek létrehozni.

2018. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
57%

Azért szavazok Fideszre.


-Megvédet a migránsoktól. Így meg jó közbiztonság, nincs terror veszély. (20 ezer migránsot hozott be pénzért, 1300-at meg a "Soros-terv" alapján... karácsonykor meg a terrorveszély miatt riogatott...)

-Nyugdíjemelés, nyugdíjasok támogatása.

-Családok támogatása. (a kötelesség teljesítése nem érdem!)

-Szegény családok támogatása.(miért? Vannak még szegény családok?)

-Támogatják akit sok gyereket vállal. (bizony, láttam Borsodban...)

-Béremelés. (ma pont ezért sztrájkol a közszféra!)

-Közmunka.(Sz@rt sem ér, erre jobb ha nem hivatkozol!)

-Rezsicsökkentés.(papíron!)

-Olcsóbb lettek a termékek.(levitték a tojás ÁFÁját, erre soha nem volt ilyen drága a tojás! A hússal ugyanez!)

-Fejlődik az ország. (már Bulgáriával versenyzünk!!!)

...sorolhatnám.

Hülyeségeket ne sorolj, mert hiteltelen vagy!

2018. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Az előzőt a 23-as harsonának címeztem!
2018. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
88%
Aki a közmunkát pozitívumnak hozza fel,azt életfogytig tartó közmunkára kellene ítélni:D
2018. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!