Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki, miért fog a Fideszre...

Ki, miért fog a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 09:59
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
97%
8:. [link]
2018. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
35%
Azért, mert egy korrupcióellenes, jó gazdaságpolitikát, állam, adócsökkentést, célnak kitűző, ország fejlődését szem előtt tartó kormány... lenne egy álomvilágban, a valósággal szöges ellentétben. Úgyhogy csak az álomvilágban szavazok rájuk.
2018. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
63%
10-essel teljes mértékben egyetértek, mintha én írtam volna :)
2018. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
39%

Előre szólok OFF:


Emberek nem veszitek észre, hogy mit csináltok ebben a topikban? Kiírtok egy kérdést ami a Fideszes szavazókhoz szól, 10 ből 9 aki ír ellenzéki, ha egy Fideszes ír azt meg azonnal lepontozzátok. Mi az értelme ennek? Ti nem vagytok kíváncsiak a Fideszesek véleményére, csak szidni akarjátok őket. Csak akkor minek írjátok ki a kérdést? Én Fidesz szavazó vagyok, nem amiatt amiket ti írtok itt. Leírhatnám az érveimet, de nem teszem, mert nektek teljesen fölösleges. Ti úgy is csak szidni akarjátok a Fideszeseket. Folyton azzal jöttök, hogy milyen hülyék a szavazóik mikor ti még hülyébbek vagytok. Én szívesen válaszolnék, de nektek teljesen értelmetlen. Egyszerűen alkalmatlanok vagytok rá. Nembaj, szidjátok csak a Fideszeseket, de közben készüljetek a következő Orbán kormányra.

2018. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
28%

#14


Azt honnan veszed, hogy a kérdező pontozza le őket?

2018. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
62%

"Nembaj, szidjátok csak a Fideszeseket, de közben készüljetek a következő Orbán kormányra."


A következő Orbán-kormányra inkább nektek kellene felkészülni, ugyanis mi húzunk innen kifelé. :D

Nem mi leszünk Magyarországon, amikor becsődöl a munkaerőhiánytól és az EU-segílyke elapadásától, hanem ti.

2018. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
71%
#14: Miért fáj hogy pontoznak? Leírhatod felőlem hogy "Köszönöm Orbán hogy 27%-ra emelted az ÁFA-t." vagy akár hogy "Köszönöm Viktor hogy Orosz hitelt vettél fel évtizedekre." ...akkor is véleményezünk a pontozással.
2018. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
28%
Húzunk kifelé? Na persze . Aki menni akar nem vár szavazásra hogy vajon mi lesz. Most is tudható hogy a fidesz nyer emiatt felesleges várni. Mint ahogy az se igaz ha más nyer utána 400 nettó lesz az átlagbér és nem lesz érdemes elmenni.
2018. jan. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
72%

#18


Hidd el, hogy sokaknak lesz indító tényező a Fidesz újbóli győzelme.

Nem is maga a tény, hogy a Fidesz győz, hanem a miatta kialakuló országos hangulat, hogy minden marad a régi posványban. Az érzelmek erős tényezők tudnak lenni.


Az meg egy baromság, hogy már elment, aki el akart, mivel nekem most is mennek ki sorra ismerőseim.

Nemrég egy autószerelő havernak kellett visszavenni, mert otthagyta őt három alkalmazottja és mentek a németekhez. Nem is talál újakat, azóta már bőven nem tud annyi munkát vállalni, nem pörög annyira a cég.


De hát nem baj, toljátok csak tovább a mesevilágotokat, hogy minden mennyire rendben van. :D

2018. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
73%

"Hidd el, hogy sokaknak lesz indító tényező a Fidesz újbóli győzelme.

Nem is maga a tény, hogy a Fidesz győz, hanem a miatta kialakuló országos hangulat, hogy minden marad a régi posványban. Az érzelmek erős tényezők tudnak lenni. "


Na meg ha 2020-ban elzárják a pénzcsapot,akkor majd megnézem a sok fideszfan meddig fog maradni az országban.

2018. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!