Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben nyilvánul meg, hogy...

Miben nyilvánul meg, hogy annyira le vagyunk maradva Nyugat-Európától?

Figyelt kérdés

Őszintén kérdezem, mert számomra nem teljesen egyértelmű. Szerintem az elmúlt években baromian sokat fejlődött az ország, s én nem érzek olyan nagy különbséget hazánk és Nyugat-Európa között.

Országos szinten nettó 200 ezer forint az átlagfizetés, amely ugyan tényleges értékben elmarad a nyugatiakból, viszont az ottani és itteni árakkal összevetve viszonylag ki lehet már jönni belőle. Nyugaton is létezik a szegénység, ráadásul egyre emelkedik a szegények aránya. Azt látom viszont, hogy itthon egyre több a középosztálybeli ember, akik egyre több mindent engedhetnek meg maguknak.

Az ország pedig épül-szépül. Egyre újulnak meg az épületek, közterületek, javul a tömegközlekedés, stb.

Tényleg őszintén kérdezem: mit gondoltok, miben jobb, miben fejlettebb Nyugat-Európa?


2018. jan. 8. 21:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
66%

30-as.


Szerintem a következő buborék szine zöld lesz.


Elektromos auto alternativ energia a sötét zöldeknek jó.

2018. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!