Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azoknak akik nem akarnak/fogna...

Azoknak akik nem akarnak/fognak elmenni szavazni: mi vehetne rá titeket arra, hogy mégis?

Figyelt kérdés

Gondolom millió és egy ok lehet a nem szavazás mellett, például nincs ideális jelölt, vagy a jelenlegi kicsit eléggé egyoldalú választási rendszerben való csalódottság.

A kérdésem: milyen olyan esemény, fordulat, vagy bármi lehet, ami azt eredményezhetné, hogy mégis elmentek szavazni?


2018. jan. 8. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze váltsuk le a jelenleg regnáló hatalmat. Na de, ki lesz helyette?


Nekem az a bajom, hogy egyik szóbajöhető pártnak sem tudom a programját lakhatási kérdésekben, például hogyan oldaná meg a szociális háló, oktartás, egészségügy, családtámogatás, nyugdíj, közbiztonság, igazságszolgáltatás, munkaügy problémáit. Mindtől csak azt hallani, hogy "leváltjuk a Fideszt". Oké, nagyszerű, és? Mi lesz utána? Hogy kormányzod ki az országot abból a szarból, ami ugyan bokáig ér, csak fejjel lefelé vagyunk benne?


Ettől függetlenül elmegyek szavani, bízom benne hogy befut egy értelmes kampány, valamelyik párttól, ami nem a Fidesz.

2018. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Ha a szavazókörben svédasztal lenne elmennék és sokan mások is. (Már egy kis gyümölcstea zsíros kenyérrel is megtenné a hatását...)

2. Ha a szavazókörben pénzt osztanának még inkább elmennék és sokan mások is. (Már 1000Ft elég lenne, nincs messze a szavazókör.)

3. Ha úgy érezném, hogy van olyan párt vagy jelölt aki mellett érdemes kiállni biztosan elmennék. (Ha hiteles életúttal rendelkező emberek állnak mögötte és mert azt képviselnék amit én gondolok a világról.)

2018. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szavazó vagyok, de szerintem ha kapnának ingyen Ferrarit akkor elmennének a nem szavazók is szavazni.
2018. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!