Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb eredményt ért el a...

Újabb eredményt ért el a Fidesz gyűlöletetpropagandája, mit gondoltok az esetrő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez már annyira szürreális, hogy szinte hihetetlen... Szinte képtelenség, hogy emberek ilyen "hülyék" legyenek...


A népbutítás butítás úgy látszik bejött a Fidesznek, egyesek tényleg úgy tesznek mintha a migráns kérdés lenne az ország legnagyobb gondja, miközben az oktatás vacak, az egészségügy romokban, hatalmas a kivándorlás, milliók élnek szegénységben, hatalmas az egyes társadalmi csoportok közötti súrlódás (amire a Fidesz gyűlölködése méginkább rátesz egy lapáttal), és még lehetne sorolni, de ehelyett a Fidesz szavazók a migránsokat, Sorost, Brüsszelt és az ellenzéket gyűlölik, közben pedig a Fidesz ott lop ahol tud, de egyesek már ennek is tapsikolnak...


Pedig ez az eset és az Öcsényen történtek is bebizonyították, hogy ez egy nagyon veszélyes jelenség, nehéz lesz majd lecsillapítani azokat akik mos gyűlölködnek, az agresszió pedig sok esetben nem a menekülteken és migránsokon, hanem rajtunk magyarokon csattan...


2017. nov. 3. 10:33
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
21%
Én nem vagyok se migráns se libsi, magyar vagyok, nincs félnivalóm. Akinek meg van, az rettegjen ha akar, egy kövi holokauszttól...
2017. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
32%
444 és index, amindenit!
2017. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
48%

"Én nem vagyok se migráns se libsi, magyar vagyok, nincs félnivalóm. Akinek meg van, az rettegjen ha akar, egy kövi holokauszttól..."


Ezek szerint aki migráns vagy libsi annak van félnivalója Magyarországon. Szerinted ez így rendben van?

2017. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
20%

"Annak idején a zsidók elleni gyűlöletkampány is így kezdődött aztán holokauszt lett a vége."


Azért ne vicceljünk már. A zsidóság már évszázadok óta itt élt a Kárpát-medencében. És nem mellesleg olyan neveket adtak, mint egy Ganz Ábrahám, Weisz Manfréd, Aschner Lipót, akik a gyáraikkal több ezer munkásnak biztosították a mindennapi kenyeret, és nem mellesleg sokat tettek a magyar iparért és gazdaságért. Ilyet az a sok "agysebész" migráns mikor mutatott fel?

A századfordulón ráadásul ezek a zsidók nagy részt magyarnak vallották magukat, abszolút asszimilálódtak a többségi társadalomhoz. Ti láttok ilyet a 3-4. generációs migránsoknál pl. Franciaországban, mert én nem igazán, ezért feltehetően a mostaniak sem fogják magukénak vallani a többségi nemzetállam kultúráját, jogrendjét és értékeit.

2017. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
41%
a holokausztal kapcsolatban is azt felejtjük el, hogy az antiszemitizmust nem hitler találta ki nagy unalmában, hanem a "demokrata" kormányok nem tudták érdemben kezelni a társadalmi feszültségeket, amik a gazdasági válság során még inkább kiéleződtek
2017. nov. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
15%

a holokausztért tehát ha áttételesen is, de azok felelősek akik nem hallgatták meg a közemberek gondolatait, elmismásolták a probémáikat


tehát ha felgyújtanak egy NO-GO zónát nyugaton, akkor az nyilván a gonosz nácik rasszista rémtette lesz, és azoknak a felelőssége akik pattanásig engedték a feszültséget a társadalommérnöki hobbijukkal fel sem fog merülni

2017. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
28%
Már megbocsássatok de hogy lett ebből a kérdésből holokauszt téma? lol
2017. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
36%

Igazad van, itt is van egy közveszélyes balos akit erőszakra buzdított a balos propaganda:


"A fideszt már csak erőszakkal lehet leváltani."

2017. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
20%

nincs gyűlöletkampány?


elég fura hogy mégis fröcsögtök a gyűlölettől és egymást szidjátok miközben fröcsögtök hogy nincs gyűlölet

2017. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
25%

Na és? A pufajkás után szabadon.


Az meg visszataszító ahogy mindenféle gyűlöletkampányról sivalkodtok, amikor viszont a főnökötök ismét uszítja a hozzátok hasonló egybiteseket egy eleve antidemokratikus húzással.


De jó, ne szavazzon a kettős állampolgár aki nem él az országban, de utána a futóbolond és a ti szavazati-jogotokat is meg kellene vonni ennyi erővel! Aztán mehetnétek a szent migrácsaitokhoz ebből a "k...a országból". (by: gyf) :P

2017. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!