Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismertek olyan közvéleménykuta...

Verdes Tamás kérdése:

Ismertek olyan közvéleménykutatási eredményt, ami azt mutatja, hogy a Soros-ellenes plakátkampány mennyire hatékony, mennyire hiszik el az emberek, amit látnak?

Figyelt kérdés

#Soros György #Soros kampány
2017. júl. 13. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mit kellene elhinni vagy csinálni? Elmenni Amerikába Soroshoz, és megmondani neki, hogy ne nevessen? Az egész éppen olyan értelmetlen, mint az előző plakátok voltak.
2017. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajátomat. Én a családom és barátaim között mind elítélik sorost és ez erőteljesebben hat ránk, hogy a vigyorgó pofáját látjuk. Tudjuk mi ellen kell küzdeni !
2017. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Ismersz olyan közvéleménykutatást, amely bemutatja, hogy mekkora rontást hozott a hazug index és a 444 a fiatalok körében, hogy minden hülyeséget elhisznek még olyanokat is, hogy menekülteknek kell hívni azokat a terroristákat akik erőzakkal akarnak betörni az országba?
2017. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Soros az Eu parlamentben kampányolt a migránsok befogadására ha kell hitelfelvételből. Nem hinném hogy kell bármrly kampány ahoz hogy tudjuk támogatja a migrációt.
2017. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"hazug index és a 444"


Akkor ez is "hazugság"??


[link]


[link]

2017. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pro Patria ***** válasza:
89%

Mire is gondolsz egészen pontosan?

Arra, amit a wikipédiás szócikkben az önjelölt rajongó(k) átszerkesztett(ek) az eredeti verzióból, újabban "frissítve" a tartalmat?


Évekig érintetlen volt a szócikk, most érdekes módon az eset felkapottsága után jött néhány(?) elmeszakadék, és önkényesen átírta, teljesen kikerültek az olyan tartalmak, mint ez a mondat is:

"1988-ban Franciaországban, 1992-ben Angliában és 1993-ban Németországban hajtott végre nagy feltűnést keltő pénzügyi spekulációs műveleteket."

Ami tényszerűen jellemzi Soros egész pályafutását, és belekerültek olyan nyáladzó hülyeségek, mint "közismerten filantróp", "iskola nélkül, saját erőből lett milliárdos", stb. Szerintem _ez_ a hozzáállás, ez a viselkedés sokkal visszataszítóbb. Átírni, meghamisítani, ami nem felel meg a vallott dolgainknak, több éves tartalmat, most, hogy fókuszpontba került, álságos rajongói oldallá alakítani, hogy aztán hivatkozási pont lehessen.

2017. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pro Patria ***** válasza:
89%
De sebaj, most beleszerkesztek.;)
2017. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg jobban, ezek a mondatok nem kerültek ki soha a cikkből. A tegnapi verzióban is benne vannak és az egy héttel ezelőtti meg az azelőtti verzióban is benne voltak. Az "iskola nélkül" című irományod meg már csak azért sem hiteles, mert 24 évesen már diplomás volt. A közismerten filantróp jelzővel meg nem tudom mi a bajod.
2017. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pro Patria ***** válasza:

Valóban, ctrl F-be beütve megtaláltam a sorokat, mindenesetre jól elrejtették az adathalmazok körbeölelésében. Ettől függetlenül alaposan megnyirbálták az eredeti tartalmat, nem beszél a több ország területét érintően nem kívánatossá vált helyzetéről, sem arról, hogy Európából áttérve Délkelet-Ázsiában is spekulációkat folytatott, ami szintén pénzügyi válsághoz vezetett a régióban, és ismét több országból kitiltották.

Ezután nem értem, miért lehet még szalonképes bárhol is - ez politikai helyzettől független.


Számomra nem nyom semmit súlyban, hogy ő maga - vagy a rajongói - filantrópnak tartja-e magát - tartják-e őt -, ha emberek kifosztásával, megnyomorításával, emberek során való keresztültaposással szerez mégtöbb milliárdod magának a már eddigi, elkölthetetlen mennyiség mellé, olyanok kisemmizésével, akiknek így is a napi megélhetés jelenti a problémát, akkor ez a két fogalom valahogy nem passzol. A társadalmi devianciák támogatása nem egy a filantróp szellemiséggel. De ez az én álláspontom.

És mielőtt rátérnél: 2010 előtt is ez volt.


Másfelől különösebben nem foglalkoztat a téma, a véleményem az ismertetett munkássága okán megvan róla, így volt már évekkel ezelőtt is, de ennyi is, amit elfoglal a gondolataimból, több helyet nem.

2017. júl. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy sokaknál célt ér a kormány a "sorosozással", függetlenül attól, hogy tudnák, kiről is van szó.
2017. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!