Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb eredményt ért el a...

Újabb eredményt ért el a Fidesz gyűlöletetpropagandája, mit gondoltok az esetrő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez már annyira szürreális, hogy szinte hihetetlen... Szinte képtelenség, hogy emberek ilyen "hülyék" legyenek...


A népbutítás butítás úgy látszik bejött a Fidesznek, egyesek tényleg úgy tesznek mintha a migráns kérdés lenne az ország legnagyobb gondja, miközben az oktatás vacak, az egészségügy romokban, hatalmas a kivándorlás, milliók élnek szegénységben, hatalmas az egyes társadalmi csoportok közötti súrlódás (amire a Fidesz gyűlölködése méginkább rátesz egy lapáttal), és még lehetne sorolni, de ehelyett a Fidesz szavazók a migránsokat, Sorost, Brüsszelt és az ellenzéket gyűlölik, közben pedig a Fidesz ott lop ahol tud, de egyesek már ennek is tapsikolnak...


Pedig ez az eset és az Öcsényen történtek is bebizonyították, hogy ez egy nagyon veszélyes jelenség, nehéz lesz majd lecsillapítani azokat akik mos gyűlölködnek, az agresszió pedig sok esetben nem a menekülteken és migránsokon, hanem rajtunk magyarokon csattan...


2017. nov. 3. 10:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
48%

Hűha!

Ez már a vég!!! 34!4!4!

2017. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy nagyon rossz irányba halad az ország. Annak idején a zsidók elleni gyűlöletkampány is így kezdődött aztán holokauszt lett a vége. 500 ezer magyar zsidót deportáltak amiből 450 ezer életét vesztette a koncentrációs táborokban. Úgy látszik a magyar ember nem tanul a hibáiból.
2017. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
51%
Miért egyes, neked tetszik ez? Szerintem szánalmas :D
2017. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
28%

"nehéz lesz majd lecsillapítani azokat akik mos gyűlölködnek"


mos' épp te gyűlölködsz

2017. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

#2 Igen érezhető némi párhuzam, legalábbis a propaganda jellegében. A legnagyobb gond, hogy ezt is mi fogjuk megsínyleni a legjobban, nem kell támogatni a bevándorlást, de ez a szintű propaganda sem indokolt.


#3 Ő csak a helyi Fidesz troll, ez az egyetlen öröme...

2017. nov. 3. 10:48
 6/43 A kérdező kommentje:
#4 Miért is gyűlölködöm? Mert nem értek egyet a Fidesz társadalomromboló politikájával?
2017. nov. 3. 10:49
 7/43 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem itt az a szomorú hogy ezt az esetet hírértéknek állítják be sőt szomorúbb hogy valaki szerint az is.


Ennyi erővel nekem is az újságokban lenne a helyem (volt hogy rendőrt hívtam mert lépteket hallottam az éjszaka, mint kiderült nagyanyám jött váratlan látogatóba de én betörőnek néztem)

2017. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
19%
nahát mi meg soros györgy romboló társadalompolitikájával nem értünk egyet
2017. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
#7 Igen hírértéke van, hogy már a magyarokba is migránsokat látnak az emberek, illetve bármi van rájuk fogják.
2017. nov. 3. 10:51
 10/43 anonim ***** válasza:
75%

a propagandaminiszternek és a náci propagandájának köszönhetően minden napos a gyűlölködés az országban


nem lepődök meg rajta, itt mindenki hazaáruló aki nem a fidesz talpát nyalja megmondta a fűrerük

2017. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!