Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb eredményt ért el a...

Újabb eredményt ért el a Fidesz gyűlöletetpropagandája, mit gondoltok az esetrő?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez már annyira szürreális, hogy szinte hihetetlen... Szinte képtelenség, hogy emberek ilyen "hülyék" legyenek...


A népbutítás butítás úgy látszik bejött a Fidesznek, egyesek tényleg úgy tesznek mintha a migráns kérdés lenne az ország legnagyobb gondja, miközben az oktatás vacak, az egészségügy romokban, hatalmas a kivándorlás, milliók élnek szegénységben, hatalmas az egyes társadalmi csoportok közötti súrlódás (amire a Fidesz gyűlölködése méginkább rátesz egy lapáttal), és még lehetne sorolni, de ehelyett a Fidesz szavazók a migránsokat, Sorost, Brüsszelt és az ellenzéket gyűlölik, közben pedig a Fidesz ott lop ahol tud, de egyesek már ennek is tapsikolnak...


Pedig ez az eset és az Öcsényen történtek is bebizonyították, hogy ez egy nagyon veszélyes jelenség, nehéz lesz majd lecsillapítani azokat akik mos gyűlölködnek, az agresszió pedig sok esetben nem a menekülteken és migránsokon, hanem rajtunk magyarokon csattan...


2017. nov. 3. 10:33
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
47%

"Az első ilyen eset, igen, de épp ezért fontos"


nem az első, ez a sokadik!!!


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


direkt többféle forrást jelöltem meg de gondolom ez mind kitaláció mert nem a fideszmédia üvölti

2017. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Az Index és a 444 sem szélsőséges, az index liberális, a 444 pedig kormányellenes és liberális, de nem szélsőséges.


Mondjuk akkor várok egy olyan forrást tőled ami nem kormány közeli, de hiteles.

2017. nov. 3. 11:15
 23/43 anonim ***** válasza:
64%

#28

Na erről mindenki példát vehetne tőled, így kell korrektül érvelni több forrásból megy a zöld kéz

2017. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
59%

"Az Index és a 444 sem szélsőséges, az index liberális, a 444 pedig kormányellenes és liberális, de nem szélsőséges.


Mondjuk akkor várok egy olyan forrást tőled ami nem kormány közeli, de hiteles."


A #28 as megtette helyetted

2017. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

28-nak én is toltam a zöldet.

#32, ha ugyanazt írja le a 444 mint mondjuk egy másik ami nem "szélsőséges", akkor a 444 hazudik, a másik forrás pedig igazat mond?

2017. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

#28 Igazad van, bár ezek között már tettlegesség is van, szomorú. A propaganda pedig csak most fog igazán rákapcsolni a választások előtt.

A jelenlegi állása szerint pedig az 1-2 millió fanatikus fideszesnek hála még 4 évig legalább el kell szenvedni őket.

2017. nov. 3. 11:18
 27/43 A kérdező kommentje:
#32 Ezek részben bulvár lapok, azért én általánosságban kérdezem, hogy szerinted mik azok a politikai, közéleti lapok amelyek nem kormány közeliek, de hitelesek. :)
2017. nov. 3. 11:20
 28/43 anonim ***** válasza:
35%

2006ban pl sehol sem voltak a pirézek

[link]


a migránsokat pedig nem azért nem csípjük, mert idegenek

2017. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
50%
A fideszt már csak erőszakkal lehet leváltani.
2017. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

"

#32 Ezek részben bulvár lapok, azért én általánosságban kérdezem, hogy szerinted mik azok a politikai, közéleti lapok amelyek nem kormány közeliek, de hitelesek. :) "


Arra akartam felhívni a figyelmed hogy több forrásból kell tájékozódni és abból leszűrni mi is az igazság mert igazság tartalma mindennek van még a kormány pártinak is csak ez mindenhol ferdítve van kivétel nélkül. Ha csak egy oldalról teszed ezt akkor nem fogod tudni hogy nem kerültél te is a propaganda áldozatává.


Ugyan ez a helyzet ha mást akarsz meggyőzni. ha csak egy helyről mutatsz dolgokat az bizony ugyan úgy propagandának is tekinthető még ha nem is az a szándékod

2017. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!