Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? Nem tudom...

Mi a véleményetek? Nem tudom volt-e már itt ez a link?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 28. 13:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Amúgy képzeld, jobbikra szavaztam én is. Csak ellentétben veled, nekem eljutott az agyamig, hogy maguktól biztosan nem fognak változni, elszállítani, vagy más módon az országban való létezésüket megszüntetni pedig nem lehet. Ergo egy mód marad..



de újfent gratulálok a magas fokú intelligenciádhoz, és ahhoz, hogy ennyire korlátolt módon tudsz csak gondolkodni. NEM rólam állít ki szegénységi bizonyítványt.

2010. máj. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Amikor megtesznek mindent, hogy a gyerek betegen szülessen, hogy magasabb CSP-t kapjanak azért az én zsebemben kinyílik a bicska! Én inkább a saját gyerekem taníttatását finanszíroznám, aki előrébb viszi a világot! Rendben, hogy segíteni kell őket, de erre fogékonynak is kellene lenni, csak sajnos ennek a halvány reménysugarát sem látom. (ismét tisztelet a kevés kivételnek!)
2010. máj. 30. 06:38
 23/23 anonim ***** válasza:

Figyi... mielőtt mellébeszélnél, olvasd már át, hogy mit írtam. Tényleg nem értem már, hogy mi a tökömért kell lehülyézni, amikor már hihetetlen szájbarágósan írom le.


AMELYIKNEK A CSALÁDJA HÜLYE, AZT EL KELL VENNI A CSALÁDTÓL.

2010. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!