Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? Nem tudom...

Mi a véleményetek? Nem tudom volt-e már itt ez a link?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 28. 13:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hát ha valóban olyan régi ez a videó akkor szomorú vagyok!

Azt hittem végre fény gyúl ebben a nagy sötét éjszakában!

Igen, aki ennyire védi őket, az vagy nem lakik mellettük, vagy nem is látott még roma (tisztelet a kivételnek, annak a nagyon kevésnek) embert! Annak nem lopták el semmiét és még sorolhatnám. Az szokta őket védeni, aki vmilyen bársonyszékben ül, távol jó messze.

Én pesszimista vagyok ebben a témában: tőlünk gazdaságilag és kultúrában fejlettebb országok sem tudják ezt a kérdést megoldani! Köszi a válaszokat!

2010. máj. 28. 17:11
 12/23 anonim ***** válasza:

Hülyéje, olvasd már át és ÉRTELMEZD, hogy mit mondok. Van két sz*r opció.


ad1.) most szenvedsz velük pár éven át

ad2.) az ükunokáid is miattuk fognak szenvedni.


Melyiket akarnád?

2010. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

te nagyon okos, most nem szenvedünk velük?


akkor áruld el nekem, hogy te hogyan nyitnál feléjük? szerintem csak a szád jár gondolkodás nélkül, de az nagyon.


hallgatlak ó mester, kérlek oktass ki, hogy mit is kellene tennünk nekünk magyaroknak. remélem nem menekülsz el a válasz elől.

2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2010. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem menekülök el. Mondjuk kezdetnek azt, hogy az emberek ne így álljanak hozzájuk. Aztán, nem azt kéne, hogy mindegyiküket kisegítő iskolába zavarni, és azokat, akiknek születésénél rosszak az életkörülményei, állami gondozásba venni. Ez után minőségi oktatásban részesíteni őket, majd normális munkalehetőséget adni neki.


Te pedig, ó, korlátolt, és sötétséges mester, kívánom, hogy egyszer az utcalápa alá állj, és megvilágosodj, és talán egy kicsit visszavegyél az ironikus, bunkó s*ggfej stílusodból, és talán ÉRTELMEZD ÉS FELFOGD, amit írnak.

2010. máj. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
hát gondoltam, hogy ilyen semmilyen választ tolsz ki, jólvan nem csalódtam:) s.ggfejkém, ha már bemutatkoztál;)
2010. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Írjam le esetleg szájbarágósabban? Oké.


Megszületik Gazsika. Gyámügyes kimegy, látja, hogy putri van, apja-anyja igénytelen, lepukkant->állami nevelésbe veszik. Utána egy normális óvodába iratják, aztán általános iskola, majd gimnázium, aztán egyetem. Utána segítenek neki munkát keresni, és felépíteni egy egzisztenciát.


Ha még ebből se érted meg, k*rvára sajnállak.

2010. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Gazsika az én pénzemen menjen államilag támogatott egyetemre, mikor szegény csóringernek van két ingyenélő, naplopó felmenője???
2010. máj. 29. 08:12
 19/23 anonim ***** válasza:

te k.rva hülye vagy, maradjunk ennyiben.


állami nevelés azt jelenti, hogy nevelőszülőkhöz adják, mivel árvaház nincs itthon.


ki az az állat aki befogad egy cigánygyereket? te befogadnád? (hajrá)


a gyerek szépen összejár majd a többi cigánynal elcsesződik. anya és apa akitl elvették, majd szépen megkeresi és legjobb esetben csak önkényesen beköltözik hozzátok, stb.


jah, hogy a cigányokat féken kéne tartani? RASSZISTA! ez már nem lenne más mint a jobbik programja(amivel egyetértek)

szóval miről is beszélünk? hülyegyerek....

2010. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Peeersze, egy darab árvaház nincs itthon. Nem gáz, hogy minden nap elsétálok egy előtt.:D


de ha ezen múlik, LÉTRE KÉNE HOZNI, és talán kicsit gondolkozhatnál is, mielőtt másokat lehülyézel.


És igen, gazsika az én pénzemen járjon egyetemre. Inkább, mint hogy egy nap megölje a feleségem/gyerekem kib*szott 400 forintért

2010. máj. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!