Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek? Nem tudom...

Mi a véleményetek? Nem tudom volt-e már itt ez a link?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 28. 13:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez olyan 2-3 éves videó. Azóta Kol(ompár)Orbán megerősítette, hogy a cigányoknak azért joguk bűnözni mert nincs munkájuk.
2010. máj. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Emlékezzetek, két hét múlva rend lesz!
2010. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Alig várom :D
2010. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
ezt még nem láttam :D de nagyon jól beszél több ilyen kéne :D
2010. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%

Az, hogy ez természesen egy létező dolog. Persze el lehetne nevezni másnak, mivel a brókerek és bankárok közül sem sikkaszt mindenki, ugyanígy vannak becsületes cigányok. Százalékokról ne beszéljünk, nem érdekel, megvan a magam véleménye.


Kéne ellene tenni, igen. Újfent más kérdés, hogy mit lehetne. Amerikában is van fekete-bűnözés, csakhogy ott már integrálták őket a társadalomba, és közöttük van jónéhány képzett orvos, ügyvéd, színész, bankár,...


Az országnak (fehér és cigány embereknek egyaránt) el kéne jutni odáig, hogy a másik utálatát félretegyék, és rájöjjenek, hogy egyik fél se fog innen elmenni, akkor már inkább együtt élni kéne megtanulni. Ameddig ez egyik félnek se megy, addig az fog továbbmenni, ami most van.


Én elhiszem, hogy elég sok ember utálja a cigányokat. Negatív élmények - hallott történek - stb.. Viszont ha szembe jön veled az utcán, és leköpöd, attól nem lesz jobb. Attól se, ha másnap megvered. Meg kéne érteni, hogy a jelen helyzeten csak úgy lehet javítani, ha munkát kapnak, ha kiképezzük őket, és ha lehetőséget kapnak arra, hogy normális életet éljenek.

2010. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ilyenből kéne több, akikről meg beszél, abból kevesebb.
2010. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Így kéne fellépni velük szemben (görgess lejjebb a videóhoz):

[link]

2010. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

"ma 14:52"


valakinek nyitnia kell, de ne várd el, hogy a magyarok nyissanak a bűnözők felé. ne várd el, hogy mi tűrjük, hgy meglopnak leütnek és mosolyogjunk hozzá.


nekik kell bizonyítani, hogy tisztességesek és normálisak. ez így normális. nehogy már a többség alkalmazkodjon és főleg úgy, hogy ők keményen szívjanak.

2010. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek nyitnia kell. Igaz. Én viszont inkább nyitnék egy olyan ember felé, akiben kevesebb a bizalmam, minthogy további 10-20 éven keresztül menjen tovább a sz*r.
2010. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

kollega, hajrá!


vegyél fel dolgozni cigányokat, fogadj be cigányokat, stb. fogadj örökbe cigány gyereket.


de tényleg, ki akadályoz meg benne?


megteszed?

2010. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!