Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a fidesznek még...

Hogy lehet a fidesznek még mindig közel 2 millió szavazója?

Figyelt kérdés
Milyen pozitívumot tudnátok mondani, amiért még egyáltalán valaki támogatja őket? Komolyan kérdezem, mert én nem értem.

2017. aug. 25. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
71%

Végigolvasva minden választ az jön le, hogy van egy rakás ember, akit kilóra megvett a Fidesz egykulcsossal meg családi adózással, meg ezek hisznek is a kormány hazugságainak, mint államadósság elleni harc (nem tudom melyik írta, de azért jó ha tudod, hogy "mocskosgyurcsányék idején 65-66%-os volt az államadósság, míg nem ütött be a gazdasági világválság most, 74%) és a migránsozás.

Tehát megvásárolt és a hiszékeny emberek adják a Fidesz tábort, kérdező íme a válasz a kérdésre, Magyarországon van nyolcmillió választó, ennek átlag 60-70%-a megy szavazni olyan 5.5-6 millió.

A legutóbbi közv. kutatások szerint a magyarok harmada hisz Orbánék gyűlöletkampányainak, migránssal riogatásának, Sorosozásnak. ugyanígy nagyjából harmada-negyede járt jobban az egykulcsos adóval, a többi meg kidolgozza a belét, hogy kifizesse ezeknek az adókedvezményt, és nagyjából meg is van a 2 millió stabilan fideszes.

2017. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
Egyrészt, azért nyilván vannak nyertesei az elmúlt hét évnek, másrészt meg a propagandagépezet is "pörög ezerrel".
2017. aug. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
52%
A baloldal "Magyarország mocskolásával szintén sok szavazót veszt" - a kormány jogos kritikája, az nem Magyarország mocskolása. Orbán nem egyenlő a nemzettel, jó lenne ezen túllépni.
2017. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
28%
tegnap 21:53 Milyen buták az emberek mi? Arra szavaznak akinek az idején jobban élnek. Érthetetlen mi?' A családtámogatást nem nevezném bárki megvásárlásának.
2017. aug. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a baj, hogy arra szavaznak aki speciel nekik (pénztárcájuknak)kedvez, hanem az, hogy teljes erővel be akarják mesélni az egyre egyre rosszabbul tengődő többségnek, hogy á ők képzelődnek. Ez a kormány a korrupciójával, a lopás alapú kormányzással, a gyűlöletpropagandával, a demokrácia leépítésével, a magyarság elszegényítésével és a dolgozó, termelő réteg elüldözésével, a végtelen mutyiáradatával, az örökös hazudozásaival egy nagyon jó és eredményes kormány, a legjobb aki valaha volt és főleg húúúúúú de jobb, mint a baloldal. Hát ez a baj. Elő kellene keresni a gerincoszlopot és a tükörbe nézve bevallani, hogy *nekem* jobb ez a kormány és nem érdekel ezen kívül egyéb dolog. Erre baromi kevés fideszes hajlandó ha egyáltalán képes amúgy.
2017. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
63%
Az meg már egy másik történet, hogy rövidtávon lehet kedvez ez most kétmillió embernek anyagilag, de hosszútávon az ő számukra is egy pokol élhetetlen ország alakul itt pár évtizeden belül, amit vagy betelepítenek valami migránsokkal vagy ők is szedhetik a sátorfájukat innen. Egy olyan országban nem lehet élni a gazdagoknak sem, ahol nincsenek takarítók, eladók, orvosok stb. és a nyugíjakat nem folyósítja a kormány mert nincs már meg az a réteg aki kitermelje, mert a Fidesz rémálom alatt elhagyták az országot és a gyermekeik már nem is makogják a magyart sem. Szép jövő. És még a fideszesek tartják magukat nemzeti érzelműnek meg hazaszeretőnek, hát nem. Ma a baloldal és a Jobbik szavazóbázisa szereti a hazáját és hála istennek rengetegen úgy is, hogy pedig jól járnak az egykulcsos adóval!
2017. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
30%
Na már megint kezdődik a hazudozás hogy a fidesz miatt mennek ki külföldre. Pedig párszor ár el lett mondva hogy szinte innen mennek ki legkevesebben külföldre az európai országok közül. Nem tudom mire jó a folyamatos hazudozás.
2017. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
52%

# 47/47 Időpont ma 13:37


Kérdezd meg magadtól: Miért jó, hogy hazudozol? Többen mentek ki mint az "emútnyócév" alatt, meg '56-ban. Szóval miért is hazudsz?

2017. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:37


De én nem is mondtam, hogy Magyarországról mennek ki a legtöbben. Azt viszont igen, hogy a jelenlegi Fidesz kormányzása idején távoztak a legtöbben és úgy, hogy már családot is máshol alapítanak, tehát véglegesen! És ez már megint ugyan hogyan a fenébe egyeztethető össze azzal amit el kellene hinni arról, hogy pedig most aztán minden jobb mint az elmúttnyócév alatt. Hát ilyen hülyék a magyarok, hogy pont most a jólétből menekülnek rekordszámban? Nem valószínű.

2017. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
#49 az ugye világos hogy 2011 ben nyitotta meg ausztria és németország a szabad munkaerő áramlást ami sokban megkönnyítette az emigrálást
2017. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!