Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a fidesznek még...

Hogy lehet a fidesznek még mindig közel 2 millió szavazója?

Figyelt kérdés
Milyen pozitívumot tudnátok mondani, amiért még egyáltalán valaki támogatja őket? Komolyan kérdezem, mert én nem értem.

2017. aug. 25. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
40%

Észérvek:

1. még ma is elkap a hányinger ahogy a magyar baloldal mocskolta a határon túli magyarokat kettős állampolgársági referendumon és a román miniszterelnökkel koccintottak Erdély elcsatolásának évfordulóján.

2. hazudoznak a férfi-nő bérkülönbségről, amikor csak kozmetikázott statisztikákat hoznak fel. Több helyen bebizonyították, hogy összehasonlíthatatlan adatokat hasonlítanak össze. Nem veszik figyelembe az életkort, szakmát, stb. Egy cégvezető férfi 2 milliós fizetése eléggé megdobja az átlagot és azért cégvezető mert megdolgozott érte, de ők a sima melóst leckéztetik, hogy hány százalékkal kap többet a nőknél, miközben nem igaz az egész. Ez a legfontosabb téma a dolgozó emberek szempontjából?


3.Voltak kormányon, semmit nem nyújtottak.

2017. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
45%

"Ezek közül igaz a progresszív adózás visszahozása"

Na ez mondjuk egy tipikusan olyan választási szlogen ("fizessenek a gazdagok") ami a baloldali szavazókat is messzire űzi az mszp-től.

Mert ugye a plakáton jól hangzik, csak a végrehajtási rendeletben lesz egy "picit" más. Mint korábban a 38%-os adókulcs alá esett mindenki aki egy kicsit is dolgozott.

De ezt továbbra sem értem, hogy miért egy baloldali párt mantrázza ezt? Hát nem egyenlő mindenki? Mivel is több az aki kevesebbet kell fizessen?

2017. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
35%

"az egykulcsos adó a dolgozók majdnem háromnegyedénél bércsökkenést jelentett az áfa felemelésével, tehát a magyarok többsége most kevesebbet költhet a fizetéséből mint 2011-ig."

Ezt (igazolt) számokkal is alá tudod támasztani, csak mert a családi költségvetésünk szerint (hiszed-nem hiszed) most több jut mindenre.

2017. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
61%

Igazából minden csak azt támasztja alá, hogy mennyivel jobb volt az életszínvonal Magyarországon a "bukott" baloldal idején válság mellett is! Az nem tekinthető a legtávolabbról sem semmiféle sikernek és jobb életnek ha egy ország szintjén nézzük, hogy a kiválasztott kétmilliót elhalmozzák kedvezményekkel és kiváltságokkal míg a fennmaradó hetet meg kivéreztetik. Mert a Fidesz ezt tette ezzel az országgal.


Bocsánat a kérdésért, de hogy van arcotok csak magatokat nézni mikor eldöntitek, hogy mi történt Magyarországgal az elmúlt két ciklusban? A többi magyar embert miért is szarjátok le? Én ezt nem értem, ezt a végtelen érdektelenséget a hazátok és a többi magyar iránt.

2017. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
68%
24. Hitelből persze hogy könnyű jobb életszínvonalat csinálni, csak hogy a hitelt kamatostul az országnak vissza is kell fizetni.
2017. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
77%
Én egyedül az egykulcsos adó miatt szavazok rájuk nagyon magas a bruttó jövedelmünk és a legadóztatottabb kulcsban sok pénzt vesztenénk a jelenlegihez képest. Pár év és külföldre költözünk a hosszútávú károkat nem érezzük majd amit esetleg tenni fognak az országgal de addig több pénzünk lesz, tehát jól járunk velük. Viszont sok dolguktól hányingerem van nekem is.
2017. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
76%

ma 14:49


Ez legalább őszinte.

2017. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
75%

"Bocsánat a kérdésért, de hogy van arcotok csak magatokat nézni mikor eldöntitek, hogy mi történt Magyarországgal az elmúlt két ciklusban?"

Mert 2002-2010-ig annyira tekintettel voltak az ellenzéki szavazókra!

2017. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
38%
Úgy hogy a Fidesz az agyával politizál nem a szerszámával, mint Gyurcsók -.-
2017. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
41%

"Igazából minden csak azt támasztja alá, hogy mennyivel jobb volt az életszínvonal Magyarországon a "bukott" baloldal idején válság mellett is! "

Igazából semmi konkrétumot nem írtál. Mi és mennyivel volt jobb?

2017. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!