Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet a fidesznek még...

Hogy lehet a fidesznek még mindig közel 2 millió szavazója?

Figyelt kérdés
Milyen pozitívumot tudnátok mondani, amiért még egyáltalán valaki támogatja őket? Komolyan kérdezem, mert én nem értem.

2017. aug. 25. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
81%

"Milyen pozitívumot tudnátok mondani, amiért még egyáltalán valaki támogatja őket? Komolyan kérdezem, mert én nem értem."


Felsorolnám neked kérdező de mikor legutóbb ezt tettem annyira lepontoztak hogy 6% ot estem alább már nem akarok menni mivel 50% alatt nem jelenthetem a provokátorokat

2017. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez egy jó irány amúgy, ahogy a kérdező megközelíti ezt a kérdést.

- sokan támogatják a Fideszt

- számomra ez érthetetlen

- megpróbálok rájönni, hogy miért, és nem elintézem annyival, hogy őrültek mind. (Itt jegyezném meg, hogy azért elég szomorú lenne, ha 2 millió őrült élne ebben az országban)


Szívesen leírom én is a szempontjaimat - és megpróbálok nem törődni a fröcsögve le-fidesz-hívőző véleményekkel.


Kezdem a negatívumokkal, mert (bármilyen hihetetlen) én is látom, hogy számtalan dolgot rosszul csinál a kormány.

- személyi kultusz. OV egy személyben meghatározza a pártot. Ez több szempontból sem szerencsés.

- túl sok mutyi. Minden kormány mutyizik, ez sajnos elkerülhetetlen. Ugyanakkor, amit most művelnek, az már nagyon csípi az emberek szemét.

- oktatásügy.

- egészségügy

- túl sok stadion: egyszerűen nem kell több. Építsenek sportpályát, de ne stadiont.

- túlzott Putyin-közeliség. Nem kellene folyton ide vagy oda dörgölődzni, találjuk már meg a saját helyünket. (Ezt egyébként OV el is mondta Tusványoson. Jó lenne, ha be is tartaná.) Kivétel ez alól a V4-ek. Velük össze kell fogni, amilyen szorosan csak lehet.

- maffiamódszerekkel, kopaszokkal lerendezett konfliktusok: ez egész egyszerűen visszataszító


És akkor, hogy miért is fogok a Fideszre szavazni, ha ennyi minden van, ami nem tetszik bennük:

- családok támogatása.

- dolgozók támogatása (szemben az ingyenélőkkel)

- pozitív nemzettudat (fontos lenne, hogy legalább minimálisan a magyarok összetartsanak. Hogy ne menjenek az ellenzéki magyar EP képviselők Brüsszelbe árulkodni, eljárást kezdeményeztetni a saját hazájuk ellen pl)

- migráns ellenesség. A migráns válság nagyon fontos, meghatározó probléma Európa számára a következő évtizedben. Ezt szőnyeg alá söpörni súlyos felelőtlenség. (Csak egy példa: ma olvastam egy cikket, hogy a római központi pályaudvar körül ott héderel 800(!) afrikai migri, akiket nemrég ebrudaltak ki valami környéki gyárépületből. Most vízágyúval elzavarták őket, de ettől még nem tűnnek el. Majd letelepednek valahova máshova a környéken, mint a galambok. Ezektől egy módon lehetne megszabadulni, de az nem megengedett. Következésképp az egyetlen, amit tehetünk, hogy nem engedjük be őket.)

- IMF ellenesség, tudatosság az államadósság kapcsán.

- alternatíva hiánya. Ez éppenséggel pont hogy nem tetszik, de egy fontos faktor abban, hogy kénytelen leszek a Fideszre szavazni, mivel egyszerűen nincs más értelmes jelölt:

Gyurcsán bohóc kösz de nem; "fizessenek a gazdagok" (értsd, a középosztály) Botka nem; Juhász Péter a fütyülésen kívül nem nagyon mutatott fel még mást; Schiffer nélkül számomra az LMP értékelhetetlen; a Jobbik a szememben igazi elit öngyilkos alakulatként elintézte magát - de egyébként sem szívesen láttam volna őket kormányon, mert túl radikálisak nekem; a Momentum-ban reménykedtem az elején, de egyre kevésbé szimpatikusak, és nem győztek meg róla, hogy tényleg tudnának is kormányozni.


Hát így.

2017. aug. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
36%

T. #32!

Azt hiszem ez 10 pontos!

Gratula, szépen összeszedted!

2017. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
85%
Aki lepontozta a ma 14:49 válaszomat az elmondja miért? Csak mert a kérdésben az állt sőt a kérdező még kommentben is megkérdezte, hogy miért támogatják őket. Én pedig elmondtam miért szavaznék rájuk. Akárhogy nézem a kérdésre válaszoltam ami pedig hasznos válasz nézőponttól függetlenül. Ennyire komoly a pontozás itt GYK-n.
2017. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
95%
Bátyámnak három gyereke van. Egyszer csak azt vette észre hogy egyik hónapról a másikra százezerrel többet visz haza. Szerinted kire szavaz? És vannak még páran. Plusz a csok. Plusz az egykulcsos adó. Már ezekből összjön a kétmilió
2017. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
78%

"Igazából semmi konkrétumot nem írtál. Mi és mennyivel volt jobb?"


Az olyan dolgokra gondolok amiket a bőrükön éreznek az emberek. Ma a jólteljesítés ellenére hogy a fenébe lehetséges, hogy a létminimum alatt élők száma rekordon van? De annyira, hogy a Fidesz kormánya már nem csak publikálni nem engedi az adatot, hanem már számítást sem végezheti a KSH. Hogy lehet, hogy most döntött csúcsot a magyar utakon futó autók átlagéletkora meg ilyen apróságok amik nagyon szépen mutatják a TÖBBSÉG anyagi helyzetének a változásait? Hogy lehet, hogy most fűtenek a legkevesebben gázzal (rezsicsökkentés haha) és fuldoklik a kertváros a szilárd tüzeléstől? Hogyan lehet, hogy minden jótékonysági szervezet arról számol be, ilyen sokan ingyen étel, csomag osztáskor még nem álltak a sorokban azelőtt? Hogyan lehetséges, hogy most van rekordon a kivándorlás? Miért mostanra születik a magyar gyerekek 15%-a külföldön? Stb, stb, stb....A balodal jobban csinálta ha a magyarságot, az országot nézzük, a Fidesz meg jobban csinálja el kell ismerni, ha a kétmilliós kiváltságos réteget nézzük. Nos melyiket értékeli jobb kormányzásnak az aki szereti Magyarországot? Hagyjuk, költő kérdés volt.

2017. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
74%

# 18/36 Időpont ma 13:17


Az ugye megvan, hogy vitya se írta alá, csak mert belekerült az, hogy nem lophat többé az állampolgársági kötvényből?

Ezt valahogy elfelejti a sok fideszes retard.

2017. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
84%

"Ezt valahogy elfelejti a sok fideszes retard."


Tudod amíg az ellenzék táborát a magadfajták tarkítják addig jobb is ha nem kerülnek hatalomra


Kedves Baloldali szimpatizánsok mikor értitek már meg végre ha Fidesz szavazóit ilyen jelzővel illetitek jelen esetben ez kb 2 millió ember azzal csak magatok ellen lázítjátok őket.

2017. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
88%
37, amilyen a mosdó olyan a törülköző. A jobbik nem szavazza meg a fidesznek semmijét, de ki vannak bukva, mikor cserébe a fidesz sem szavazza meg az ő cuccukat. Az előttem szóló jól monda mellesleg, nem tetszik 2 millió+ embernek, hogy folyton lenézik őket, és sosem fognak átcsábulni az ellenzéki táborba.
2017. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
65%

# 38/39 Időpont ma 20:12


Hát most mit mondjak? Ezzel csak az igazam bizonyítják, hogy "dacból, csakazértse". Mint aki retard.


# 39/39 Időpont ma 20:28


Ez meg így baromság. A két törvénytervezet között annyi különbség volt, hogy vitya nem lophatott volna többet. És te ennek láthatóan örülsz, hogy lophatott tovább. És akkor ezek után csodálkozol, hogy retardnak van nézve és hívva a vak narancsködhívő banda.

2017. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!