Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, ami most...

Mit gondolsz arról, ami most történt Ercsin?

Figyelt kérdés

A cigányok megöltek egy férfit, aki savat permetezett rájuk, mert megelégelte, hogy lopnak tőlük. Vélemény?


[link]

[link]


2010. máj. 23. 20:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
11:24: az meg sem fordul a fejedben hogy mondjuk mást csinál és nem gép előtt ül? :)
2010. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Tényleg... lehet hogy leszaladt Ercsire, személyesen tapasztalni a dolgokat. Isten nyugosztalja szegényt.
2010. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
57%

"Egyébként senki nem bizonyította még, hogy ők lopták volna meg a férfit."


A polgármester nyilatkozott.nézz utána.


"Havi 2x elment íjászkodni egy klubba és máris ereje teljében lévő sportoló."

Azért az íjászkodáshoz kell egy kis erő.

Próbáltál már felhúzni egy íjat ?


"A kuruc info nem hiteles forrás."

Ezt a dumát annyira bírom.Ennyi erővel semmi nem hiteles hírforrás, mert mindegyik színezi.Lásd "savval" locsolt...

(emlékszik még valaki amikor a búzsfelvonuláson is ugyanezt a "savas" dumát nyomatták.Nem kis ferdítés.)


Nem vagyok erőszakos, sem szélsőséges de tényleg ki kellene már b@szni a cigányokat innen - így vagy úgy.

Leszarom hogy NATO MEG EU meg f@szom emberi jogok (a magyaroknak amúgy sincsenek jogaik még itthon sem), semmi hasznot nem hajtanak az országnak.De legalább megülnének a seggükön,alanyi jogon mindenféle segélyt kapnak,erre ők még bűnöznének meg terrorizálják a többieket akik próbálnak boldogulni.

2010. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
53%

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:17


Má,bocs,de jó nagy blődséget irtál...,ez a család egy lopós,bűnöző család,és a helyiek már megelégelték a lopásokat azért történt ez is!Mit véded ezeket a romákokat??

2010. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
59%
Mindenképp nehéz kérdés...Nyilvánvalóan a kisebbség rengeteg erőszakos bűncselekményt követett el az elmúlt pár évben. ( Aki lop, azt ott helybe kéne agyonlőni, függetlenül attól, hogy melyik etnikumhoz tartozik) Ez viszont mindenképpen arra példa, hogy gyenge a rendőrség, és VAN CIGÁNYBŰNÖZÉS IS !!! Személlyes véleményem: igaza van (volt) a savöntő úriembernek, mert ha többször meglopják, akkor meg kell bűntetni a tolvajt, és aki ezek után még agyonveri 'szegényt', azt pedig karóba kéne húzni, mint a középkorba.....
2010. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

"9:27

még mindig nincs link a "hiteles" forrásodhoz..."

Az meg minek? Nem elég kimenni az utcára? Te olyan bátor vagy, hogy fizetésnapon délutáni műszakból egyedül haza mersz menni?

Na ja! A sajátjaid nem bántanak!

Mi az a fizetésnap?

Gondoltam, hogy nem tudod!

2010. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

te most kinek szólogatsz be?

minek emeled ki az írásomat, amikor az nem neked szólt?

én a 9.27-nek írtam, mert ő azt állítja, a kurucinfo nem hiteles forrás a cigánybűnözés híreinek ismertetéseinek terén.


erre te engem cigányozol?

2010. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
húúú,mindjárt bunyó lesz itt...,igy szokott kezdődni!:XD
2010. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ, dehogy! Nem lesz itt verekedes!

Egy kis gikszer tortent!

A 9:27-esnek szántam! Aki annyira bizonygatja, hogy a fentebb említett hírforrások nem hitelesek!Csak nagyon kapkodtam!

A helyes szoveg:



"még mindig nincs link a "hiteles" forrásodhoz..."

9:27-nek:

A kuruc nem hiteles? Hitelesebb kellene?

Az meg minek? Nem elég kimenni az utcára? Te olyan bátor vagy, hogy fizetésnapon délutáni műszakból egyedül haza mersz menni?

Na ja! A sajátjaid nem bántanak!

Mi az a fizetésnap?

Gondoltam, hogy nem tudod!


Bocsi, de nagyon kapkodtam!

2010. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!