Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem záratja...

A kormány miért nem záratja be, az összes büfészakos egyetemet?

Figyelt kérdés
Úgyis büfészakos diplomájukkal segédmunkás vagy gyári munkás vagy közmunkás lesz. Közben szakmunkás hiány van. A kormány megszüntetne az összes büfészakos egyetemet. Akkor fiataloknak kénytelenek lennének szakmunkás iskolába mennie. Így lenne rengeteg fiatal szakmunkás az országban és velük megszűnne a szakmunkás hiány. És fejlődnek a gazdaság velük.

2017. júl. 13. 07:06
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
23%

Jaj te kis naiv. :D Szerinted csak "büfészakkal" lesz valaki gyári munkás? :D Gyere már le ide Borsodba, a szalagmunkák tömve vannak mérnök diplomával rendelkezőkkel. :D Nem, nem csak alapképzést végeztek el, meg van neki a mesterképzés is, csak nincsen pénzük, hogy olyan helyre költözenek, ahol eltudnának helyezkedni. Vagy látogass el Sajópüspökibe, tudod kik járnak kapálni napszámba? Gépészmérnökök. :D Gépészmérnökök, nem büfészakosok. :D

Szakmunkás képzést meg cseszheted, hegesztőnek akarsz tanulni, akkor neked kell felszerelést vinned. Pékek megtanulnak tésztát gyúrni és ennyi, sütőt nem látnak életükben.

2017. júl. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
2%

már nem szocik vannak hatalmon kedves előző :D már nem lehet a lustaságodat takargatni

takarodj dolgozni te ingyenélő! :)


egyébként rákerestem gyorsan és csak három olyan céget dobott ki első találatra a google amelyik ózdon most azonnal korlátlan számú gépészmérnököt tudna alkalmazni

Ózdon!

2017. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 sörpocak ***** válasza:
23%

Arra nem gondoltál kérdező, hogy ebben az esetben nem az egész egyetemet, hanem csak azt a büfészakot, vagy tanórákat kéne berekeszteni?


De én még ezt sem szeretném, feltéve, ha ezért maguk fizetik a diákok a tandíjat. Az ő pénze, azt tanul rajta amit akar.

2017. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
78%

Hegesztőnek ne menjen senki!

A legnagyobb rabszolgaság.


Majd ha havi 1 milliót fizetnek érte,esetleg akkor!Vagy akkor se.

2017. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
1%

Mert kell a sok munkanélküli akik odaláncolgathatják magukat a kerítésekhez meg a fákhoz a népligetben, meg kell valaki aki drogozik az auróra nevű fertőben :D Azé :D


Libsiknek is kell egy szakma.

2017. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

,,egyébként rákerestem gyorsan és csak három olyan céget dobott ki első találatra a google amelyik ózdon most azonnal korlátlan számú gépészmérnököt tudna alkalmazni

Ózdon!"

Igen, csak legyél pályakezdő meg legyen 3 év valós, lekövethető munkatapasztalatod. :D A céget meg nem érdekli, hogy miként leszel egyszere pályakezdő és 3 éves munkatapasztalattal rendelkező. Ne hidd azt, hogy jobban tetszik a napszámos munka nekik és azért választják azt. Mind a 3 cégnél megpróbálkoztak, mindegyiknél ez volt az elvárás, emiatt nem vették fel őket. Lehet, hogy te internetről úgy látod milyen jó itt a helyzet, viszont én itt is élek, szóval jobban átlátom a helyzetet.

2017. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
így van jönnek a tipikus suttyó kifogások :DD
2017. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
13%

"Gyere már le ide Borsodba, a szalagmunkák tömve vannak mérnök diplomával rendelkezőkkel"


el tudom képzelni milyen mérnöki szakma lehet az. Gábor Dénes főiskola és társai? Ember, ha mutatsz egy mérnököt nekem aki futószalag mellett áll leveszem a kalapom. De legyen az ember értelmes, tudjon beszélni, ne legyen debil, és NORMÁLIS egyetemet végzett mérnök legyen. Ilyet mutassál. Ja...ilyet nem fogsz tudni mert vagy külföldön van, vagy itthon keresi magát hülyére :D Idióta...

2017. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

,,Ember, ha mutatsz egy mérnököt nekem aki futószalag mellett áll leveszem a kalapom."


Ózd, Johnson Electric. Menj be a szalagra és érdeklődj a végzettségükről. :) Vagy mit hittél, hogy vaktában írom a hülyeségeket? :D A miskolci meg a debreceni egyetemet meg nem tudom mikor nevezték át Gábor Dénes főiskolára, mert itt a környékünkön ezekre az egyetemekre szoktak járni. :D Szóval sajnos most besültél, sajnálom. :C

2017. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
De a GE-be is elmehetsz, ott is vannak jó páran, akik a szalagnál dolgoznak.
2017. júl. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!