Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "sorosozó" kampány leállítás...

A "sorosozó" kampány leállítását kéri a Mazsihisz elnöke. Miért nem határolódik el inkább Sorostól?

Figyelt kérdés

A Mazsihisz szerint a kampány alkalmas antiszemita indulatok keltésére. Szerintem meg azt látják az emberek, hogy rokon esetében a legutolsó féregért is kiállnak a magyarok ellenében, rosszabb (vagy jobb?) esetben nem szólnak, nem határolódnak el. Ez inkább alkalmas az antiszemita indulatok keltésére, mint a "sorosozó" kampány.

Vélemény?



#sosos #sorosozó kampány
2017. júl. 6. 13:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%
Leirtad a választ: Mazsihisz szerint a kampány alkalmas antiszemita indulatok keltésére. Ezért kéri
2017. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
64%
Tőled biztos elhatárolódna, te virtigli relativizátor
2017. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
39%
Pont ez a kérés fog antiszemita indulatokat kiváltani.
2017. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 ConnectCare ***** válasza:
31%

Soros jó arc, miért akarnának elhatárolódni tőle?!


Viszont ez az "alkalmas antiszemita indulatok keltésére" dolog egy baromság a Mazsihisztől is, hiszen a kutyát nem érdekelte eddig, hogy Soros zsidó-e vagy sem.

2017. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
37%
Ők is akarnak kis hasznot húzni így- vagy úgy a kormány "sorosozásából"... tipikus!
2017. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
76%

"rokon esetében a legutolsó féregért is kiállnak "


Ez baromság. Pl. a liberális zsidók egyfolytában ostorozzák Netanjahut.

2017. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
#1, értem, amit írsz. Ezek szerint az is ennek a hozzáállásnak tudható be, hogy a "zsidó" szót nem szabad(na) a szánkra se venni, mert alkalmas antiszemita indulatok keltésére.
2017. júl. 6. 13:53
 8/44 anonim ***** válasza:
83%
Soros Györgynek konkrétan semmi köze nincs a zsidó valláshoz és így a mazsihiszhez sem, mert ateista. A Mazsihisz most csak belátta, hogy a sorosozó kampány miatt több támadás éri a tagjait a kelleténél, ami egyébként a kopasz baromktól elvárt kötelező mellékhatás, amit máshogy nem lehet kezelni, csak úgy, hogy újra a migránsokat tűzzük ki fő ellenségképnek, nem sorost.
2017. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
5%
"A Mazsihisz most csak belátta, hogy a sorosozó kampány miatt több támadás ér"HETI a tagjait HA ők is gerjesztik a feszültségeket így aztán érkeznak majd az újabb támogatások...
2017. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#8, szerintem nem így van. Nem tudom elfogadni, hogy a több támadást "máshogy nem lehet kezelni, csak úgy, hogy újra a migránsokat tűzzük ki fő ellenségképnek, nem sorost".

Szerintem lehet úgy kezelni, hogy egyértelműen elhatárolódnak sorostól, aminek a várható eredménye, hogy soros kevesebb "kopasz barom"-ban kelt antiszemita indulatokat.

2017. júl. 6. 14:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!