Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a gárdisták?

Kik azok a gárdisták?

Figyelt kérdés
Én úgy értesültem,hogy már rég feloszlatták őket törvényesen!Akkor ők most megszegik a törvényeket, vagy rájuk nem vonatkoznak?
2010. máj. 19. 16:37
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Megerősített rendőrség?

Ezt álmodtad? Amikor alakult még nem volt megerősített rendőrség. Jah, de tényleg, most sincs..

2010. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Mi alakult,miről beszélsz??
2010. máj. 19. 22:01
 33/37 anonim ***** válasza:
Nem, sajnálom tévedsz, én itt nem ismerek senkit. Kezdtem reménykedni, hogy szorult belém némi nőiesség, de ezek szerint nem :( Elcseszted a mai napom :):) Egyébként felőlem akár ismerősök is lehetünk, nem tűnsz buta embernek, csak egyszerűen nem értem a reakciódat, komolyan nem. Én szoktam a legjobban beszólni a Jobbikosoknak amikor valami nem oké, tényleg mindig megmondom, itt van ezer meg egy kérdés tarkítva a válaszaimmal (lehet, hogy ennek csak én örülök :D), de a gárda tényleg soha senkinek nem ártott. Egyébként igazad van a rendőrséggel kapcsolatban ezt maximálisan támogatom, én egyszerűen azt nem értem, hogy mi a baj gárdával.
2010. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Dee...,a válaszaidból is süt,hogy egy igazi nővel állok szemben!!:)) Egyébként meg az egészségügyben dolgozol,ha jól tévedek,ugye?!...
2010. máj. 20. 19:21
 35/37 anonim ***** válasza:
Magyarországi Magyarok, akik tesznek a hazájukért valamit. Ha árvízvan, ott, ha cigányok fenyegetnek egy családot, akkor ott. Nem ártottak senkinek, vagy ha mégis, akkor meglehetett rá az okuk. Igen, az MSZP feloszlatta őket, mert ugye az fél, akinek van mitől, és ők attól féltek, h sokan beállnak, és megteszik amit kell. De új néven "regisztrálták" magukat. De ez egy eszmény, ezt nem lehet bíróságon feloszlatni, de hagyni kell őket had próbálkozzanak:D remélem kielégítő volt a válaszom
2010. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Ááhh,kielégitettél a válaszoddal utolsó!:D
2010. jún. 17. 11:26
 37/37 anonim ***** válasza:
Az "utolsó" vagyok, Örülök neki.:)
2010. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!