Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a gárdisták?

Kik azok a gárdisták?

Figyelt kérdés
Én úgy értesültem,hogy már rég feloszlatták őket törvényesen!Akkor ők most megszegik a törvényeket, vagy rájuk nem vonatkoznak?
2010. máj. 19. 16:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok Jobbikos, de őszintén nem értem mi baja itt mindenkinek a gárdistákkal. Az ég világon soha senkinek nem ártottak, tényleg nem, segítenek ahelyett, hogy rombolnának. Mi bajod velük?
2010. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Hogy egy törvényesen feloszlatott szervezetről van szó.
2010. máj. 19. 16:40
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Áruld már el légyszíves mit ártottak neked. Egyébként a neve van feloszlatva, gyakorlatilag bármikor újraszerveződhet más néven. Soha senkinek nem ártottak, a tüntetésen anno a rendőrök ezerszer több embernek ártottak, mint a gárdisták. Gyűlölöm ezt az alaptalan utálkozást, nem is kérdezem meg a politikai hovatartozásodat...
2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Fideszes vagyok,vállalom..!Nekem személy szerint nincs velük problémám,de minek alakultak meg egyáltalán? Vannak rendőrök,polgárőrök...,akkor ők minek?
2010. máj. 19. 16:46
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Az a bajod velük, hogy az MSZP "törvényesen" feloszlatta ? okos lehetsz
2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
68%
Tekintve, hogy a "dikk" szót írásban kizárólag jobboldali provokátorok tollából/billentyűzetéből láttam eddig, ez a kérdés is minden bizonnyal az.
2010. máj. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Hát a cigányokra is szarnak a törvényre, akkor a gárdisták miért ne tehetik meg?, dikk
2010. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%
Fideszes?????? Erősen kétlem...én is Fideszes vagyok, világ életemben Fideszes voltam, de ez nem jelenti azt, hogy mindent utálni kell, ami más. A magyar gárdával nincs semmi baj, nemhogy az MSZP-t utálnád, na bennük jót nem lehet találni és napokig megállás nélkül sorolhatnám azt a sok mocskot és az nem lenne alaptalan.
2010. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én márpedig Fideszes vagyok,ha hiszitek ha nem!! De irjátok meg mi szükség van rájuk,mikor a rendőrség is hamarossan meg lesz erősitve,van polgárőrség,lesz mindenhol körzeti megbizott..!Mi kell még?
2010. máj. 19. 16:55
 10/37 A kérdező kommentje:

"Hát a cigányokra is szarnak a törvényre, akkor a gárdisták miért ne tehetik meg?, dikk"


Ne általánosits,drága testvirem!! A Gárdistákat úgy ahogy van komplettan feloszlatták,a cigányok között meg van egy-két eltévedt bárány,ennyi!

2010. máj. 19. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!