Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a gárdisták?

Kik azok a gárdisták?

Figyelt kérdés
Én úgy értesültem,hogy már rég feloszlatták őket törvényesen!Akkor ők most megszegik a törvényeket, vagy rájuk nem vonatkoznak?
2010. máj. 19. 16:37
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
ja egy kettő amelyik normálisan él.
2010. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Az úgynevezett Magyar Gárdát feloszlatták, mint nevet.

A mostani Új Magyar Gárda teljesen törvényessen működik.

2010. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt mondtam én is, ez teljesen törvényes, akkor mi a franc bajod van vele? Az, hogy a másik név fel lett oszlatva? Pontosan melyik kormány alatt lett feloszlatva? Akkor hová is húz a szíved? Simán Fidesz lejáratás, amit művelsz...
2010. máj. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Tehát újraszerveződtek mint a kft.-k mi?Másnéven,de ugyanazok...,ravaszak!
2010. máj. 19. 17:03
 15/37 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nevet nem tudom,hogy lehet feloszlatni?:XD Inkábbb a szervezetet,nem?
2010. máj. 19. 17:04
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Azt azért nem mondanám, hogy az új magyar gárda teljesen törvényesen működik, mert ha a régi nem működött törvényesen, akkor az ugyanazokból az emberekből álló ugyanolyan új szervezet sem lehet törvényes. De nem is ez a lényeg, nem jogilag kell ezt megközelíteni, hanem talán emberileg. Ha egy egymással szolidaritást vállaló, baráti szálakkal is átszőtt közösség létrejön, azt nem lehet feloszlatni a gyakorlatban. Mert beszélgetni szabad, összejárni szabad, egymásnak segíteni, a gyengéket megvédeni szabad. Hogy ehhez felveszek-e egy oroszlános mellényt, vagy nem, nem olyan sokat számít. Ha van tényleges emberi kötelék, az nem szakad meg. Egyébként meg ma olvastam, hogy a Magyar Gárda átmentésének egyik eszköze, hogy belépnek a legálisan működő polgárőrségekbe. Van több hely, ahol csak gárdistákból álló polgárőr csoportok vannak. Ez is mutatja a társaság életképességét, ami a jogi helyzettől független.
2010. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag törvényes, ezen felesleges vitatkozni, okoskodhattok erről, de attól még nem lesztek jogászok.
2010. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:25


VÉGRE,egy korrekt válasz,köszönöm!!

2010. máj. 19. 17:29
 19/37 A kérdező kommentje:

válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:26


Baba..,én nem is akartam jogász lenni!Csak kiváncsi...

2010. máj. 19. 17:30
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy tiltanál be egy közösséget? Lehúzod a tagjait a WC-n, vagy netán falat emelsz közéjük? Többet ők sose járhatnak össze? Gondolkozz már mielőtt hülyeségeket beszélsz, köszönöm!


ui.: Tudtommal a gátakon való védekezés még nem számított büntetendő cselekménynek.

2010. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!