Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentumról vélemények?

Sulek Péter kérdése:

Momentumról vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem túl nagy jelentőséget kerítenek neki. Vannak jó gondolataik. Elérnek pár százalékot és kész. Nagy jövőt nem látok benne, nem tudom ti hogy látjátok?
2017. jún. 21. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az 19-2
2017. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Bocsánat véletlenül rányomtam az enterre.


Szóval a 19-30 közötti budai értelmiségi egyetemisták között nagyot mennek, de már csoportokat nem igazán sikerült megfogniuk. Nyuggerek, pronyók, munkanélküliek, középkorú középosztálybeliek..

2017. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom, köszi a választ ment a zöld kéz, Szerinted hány %-ot érnek el ? vagy érnének el ? nem tudom indulnak e
2017. jún. 21. 12:20
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Olyan 3-4% körül mozognak. Persze vannak jó gondolataik, csak az a baj, hogy a magyar választó nem lát tovább Fidesz-KDNP és MSZP lehetőségeken... Sokan rínak, hogy nincs alternatíva...pedig van.
2017. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs alternatíva szerintem sem, én úgy látom FIdesz Jobbik MSzp Dk talán, a többi annyira pici az nem alternatíva
2017. jún. 21. 12:25
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha holnap lenne a választás, 5-10% között kapnának, de egy ilyen fiatal és lendületes párt esetén nagyon nagy idő az a jövő tavasz, 15-20% is sikerülhet. Arról beszél ami miatt ilyen sokan távolmaradtak az előző választásokon. Megtudja szólítani a kiábrándult fideszeseket( elég sok van) , de a a baloldalról is szerezhet szavazókat, én nagyon hiszek bennük.
2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj 6-os, hogy nagyon sok a nyugdíjas, azokat egyáltalán nem tudja megszólítani. Közép réteget se nagyon bele is fársultak kicsit. De én is remélem erősödnek de nagy tere nincs
2017. jún. 21. 12:32
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

"a többi annyira pici az nem alternatíva"


Attól, hogy kicsi még tudhat megfelelő alternatívát kínálni a választóknak. A mai politikai palettán több ilyen is van.

2017. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Ezt az urizáló sznob belpesti, budai réteget meg tudják szólítani de vidéken semmilyen bázisuk nincs. Mennek bele a levesbe mint az MLP.
2017. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A magyar pártok korruptsága és támogatottsága között van egy nagyon szép összefüggés. Akármelyik ügyet nézed, nem lesz olyan jó előrejelzője a népszerűségnek, mint a korrupció. Minél korruptabb valaki, annál népszerűbb. A Momentum elég visszafogottan korrupt, ezért max 5% körül fog kapni. Hogy a magyar emberek miért az alapján választanak pártot, hogy ki lop TÖBBET, az nekem magas, de ez a tény.
2017. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!