Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Momentumról?

Mi a véleményetek a Momentumról?

Figyelt kérdés

Indokoljátok meg, légyszi.

Az alábbi link alatt található megcáfolt hazugságokat meg pls ne írják azok, akik nem kedvelik a Momentumot.


[link]



2017. máj. 11. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Orbán erősen fosik tőlük, borogatta otthona butorokat, amikor a Momentumosok keményeket nyilatkoztak. (Belső forrás)
2017. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1%
Leszámítva hogy fideszes pénzekből működnek... persze NYÍLVÁN cáfolják, több cikk is megjelent arról hogy egyértelműen kimutathatóak a személyi összefonódások.
2017. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Ultralibsik.
2017. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
A rendszerváltás után pár ember nagyon meggazdagodott. Az ő luxustól és a drága külföldi büfészakok magas presztízsétől megvakult gyerekeik alapították a momentumot, ami természetesen egy balliberális párt.
2017. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Alapvetően baloldali beállítottságú vagyok, fiatal és egyetemista is - mégis taszít a Momentum.


Volt az országjárásuk, ahol kérdéseket lehetett nekik feltenni. Én a pécsi fórumon voltam. Nagyon fellengzős a stílusuk - komolyan, beképzeltek voltak. Messiásnak érzik magukat, vagy nem tudom, de olyan nevetséges ígéreteket mondtak, hogy csak annak nem esett le, aki ostoba. Pl. hogy ők majd személyesne, mindenki ügyét képviselik. Ah, nevetséges volt az egész.


Az sem szimpatikus, hogy hosszú játékot játszanak..


Illetve valamiért folyamatosan Juhász Pétert szidták (megélhetési politikus, aki az ő - Momentum - hátukon akar belovagolni a parlamentbe). Ez annyira abszurd volt, hogy majdnem képen röhögtem őket.

2017. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

1


Te vagy az, Ráhel? :D

2017. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmi jó, pont ugyanolyanok lennének eddigi nyilatkozataik alapján, mint Orbán. [link]
2017. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

"Orbán erősen fosik tőlük, borogatta otthona butorokat, amikor a Momentumosok keményeket nyilatkoztak. (Belső forrás)"

Majd egy 0-1%os párt miatt kap dührohamot, persze...

2017. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a régebbi hasonló pár kérdésnél.
2017. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

"Orbán erősen fosik tőlük, borogatta otthona butorokat, amikor a Momentumosok keményeket nyilatkoztak. (Belső forrás)"


Persze! Eltudom képzelni, hogy besz.rhatott tőlük. :)

2017. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!