Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pocsék a magyar egészségügy?

Pocsék a magyar egészségügy?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 12. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

"még azt is ami Orbánék is előtt is benne volt a moslékban!"


Igen, de ők azok, akik 7 éve nem tettek semmit. 2007-ben volt egy Horváth Ágnes féle eü reformtervezet, csak hát azt úgy söpörte le az ellenzék akkor az asztalról, hogy csak na. Alternatíva meg semmi. Azóta meg semmi javulás. Csak öntjük bele az adófizetői pénzeket ebbe a hihetetlenül fenntarthatatlan rendszerbe, mint valami fekete lyukba.

2017. jún. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:

2003-ban (Na, ki is volt akkor kormányon?) Be kellett feküdnöm 3 hétre a Kenézy kórházba ciszta gyanújával.

Beküldtek, majd 2 nap vizsgálat és előkészületeket követően várt rám a műtőasztal, hamar rám került a sor, ráadásul még bent is tartottak egész addig, míg szépen nem gyógyult a seb.

Azt nem mondom, hogy szállodai minőségű volt akkor is a kórházi koszt, de legalább ehető volt, nem voltak fertőzések sem.

Mostegy egyszerű műtétre több, mint 1 hónapot kell várni, a koszt ehetetlen, mindenről neked kell gondoskodnod, gyógyszerről, evőeszközről, mindenről, ráadásul egyre kevesebb pénzt fordítanak fertőtlenítésre, sterilizálásra, a halálozási ráta egyre magasabb.

A jelenlegi eü Orbán halálgyára!

Orbán "nemzethy keresztény" Viktor a TÖMEGGYILKOS!

2017. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
56%

"Ebből látszik hogy érvelni nem tudsz! "


Mert az arcátlan hazugságodat érvelésnek kellene tekintenünk, ne röhögtesd már a fideszes fejedet. Ha édesanyád 20 évet eltöltött volna az egészségügyben akkor a kollégái mellett állna ki, nem mondana ellent ilyen durván a betegek tapasztalatainak, a saját kollégáinak akik vagy elmenekültek külföldre vagy fekete ruhában próbálják felhívni a jelenlegi kormány intézkedései miatt tarthatatlanná vált helyzetre a figyelmet. Fideszes vagy és hazudozol hogy védd imádott pártodat.

2017. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

# 63

"fideszes fejedet."

1.Személyeskedéssel nem lesz igazad.

2.Attól még hogy egy témáról van egy álláspontom honnan szűrted le hogy én melyik párt szimpatizánsa vagyok?

Ez csak a tipikus kétségbeesett "tuti fideszes vagy" fröcsögés!


Tudod ő szakmát váltott!És azóta is tartja a kapcsolatot a volt kolléganőivel és egyik se volt tüntetni de szerintem abból a kórházból egy embert nem tudna mondani aki ott dolgozik és volt tüntetni!Na erre mit lépsz???

Pedig ott se uralkodnak valami jó körülmények sőt...mit ahogy említettem már 15 éve se!


" nem mondana ellent ilyen durván a betegek tapasztalatainak, "

Mégis ki mondott ellent a betegek tapasztalatainak? :D


"Fideszes vagy és hazudozol hogy védd imádott pártodat."

Igen, erre a fröcsögésre már reagáltam.

2017. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
52%

"És azóta is tartja a kapcsolatot a volt kolléganőivel és egyik se volt tüntetni de szerintem abból a kórházból egy embert nem tudna mondani aki ott dolgozik és volt tüntetni!Na erre mit lépsz??? "


Már mondtam, nyilvánvalóan hazudsz, de az az igazság, hogy lenne még több elképzelésem, csak mivel édesanyádat így imeretlenül és névtelenül sem szeretném méltatni úgy érzem saját magammal szemben vagyok igényes ha ezt a vonalat annyiban hagyom.

2017. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

# 65

Nyilvánvalóan...

2017. jún. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

# 65

Te az a tipikus ember vagy akivel vitatkozni kár meg nem is lehet mert ami nem a te álláspontodat igazolja az csak hazugság lehet.

Van egy ilyen ismerősöm akivel kár vitatkozni mert belevág az ember szavába nagy hanggal és indulatosan és csak az ő igaza létezik akármi is történik.

2017. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!