Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pocsék a magyar egészségügy?

Pocsék a magyar egészségügy?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 12. 15:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom. Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak.

Pl. terhesen megmentették az életemet, mert felkészült volt az orvos, mert lépni és a vizsgálatokkal sem késlekedtek. Azonnal körülnyüzsögtek, vért vettek, ultrahangoztak, vizsgáltak, fél órán belül nőgyógyászt kerítettek, átvittek egy szülészeti klinikára vizsgálatokra, majd vissza a sebészetre. Attól, hogy beléptem a kórház kapuján, és jeleztem, hogy gond van, 5 óra kellett, hogy eljussak a műtőasztalig. Addigra minden eredmény megvolt.

Mondjuk a másik két ügyeletes orvos haza akart küldeni. Ha nincs az osztályvezető, akkor már a gyerek se, és én se élnék.

Mindig csak azt hallottam, milyen fos az egészségügy. Én ott és akkor nem ezt tapasztaltam. Profi csapat volt, azt a két orvost leszámítva.

2017. jún. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Nem sértésnek ,de nem ezt mondanád,hogy profi munkavolt,hogy ha a 2 orvosra bízod magadat.
2017. jún. 12. 16:21
 13/67 anonim ***** válasza:
76%
Sosem volt ilyen pocsék, a szakember hiány nem véletlenül most van a csúcson. Kevés az ember, azok is alulfizetve és az eszközhiányról ne is beszéljünk. A hideg kirázza az embert mikor olvassa az egyszer használatos eszközöket hányszor "sterilizálják" meg a nővért aki egy kesztyűvel végigcseréli az összes katéterest. Igazi fideszes halálgyárak lettek a kórházak.
2017. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy rezidensek látják el majdnem az orvosok feladatköreit.
2017. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
A Jó Isten mentsen meg mindenkit, hogy kórházba kerüljön! Vigyázzatok magatokra! ;(
2017. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos, elég sokat járok egészségügyi intézményekbe és az sajnos tény, hogy az ellátás színvonala, egyre rosszabb. Nem elsősorban a kórházak állapotával van gond, hanem a személyzettel". Egyre kevesebb a hozzáértő orvos, ápoló, stb.
2017. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
52%

"És erre fizessünk havi 7200 forintot."


Ez mondjuk jó nagy baromság.

Ha éves szinten tolsz egy vérvételt meg egy ultrahangot, már kihasználtad azt a pénzt.

2017. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy fölöslegesek a kórházak. Stadionokat a kórházak helyére!
2017. jún. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%

"Ha éves szinten tolsz egy vérvételt meg egy ultrahangot, már kihasználtad azt a pénzt."


Igen csak mindenki különböző mértékben veszi is igénybe az egészségügyi szolgáltatásokat. Van, aki két évben egyszer, van aki meg hetente mondjuk.


Egyébként egy megfázásra felírt antibiotikum is kimeríti a keretet, mert sok gyógyszeren eleve TB támogatás van.

2017. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
71%

Én ezzel tisztában vagyok, viszont jót röhögtem, hogy valaki elvárja havi 7200 forintért, hogy ne legyen várólista.

Pont azért van várólista, mert tele vagyunk 7200 forintos "emberekkel".

Na meg a stadionok.

2017. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!