Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentum miért nem öklendezi...

A momentum miért nem öklendezi ki magából Mécs Jánost?

Figyelt kérdés

Igazából ez az egyetlen támadási felület. Mécs János nélkül a jobboldali sajtónak esélye se lenne a momentummal szemben. Ezenkívül még csak most alakult a párt és még nem alakult ki egy állandó magja. Állítólag nemrég a tagok felét félreállították, mert nem mentek át egy teszten(ahol a későbbi sajtókérdéseket szimulálták). Mivel Mécs János se sajtóbiztos, őt is háttérbe szoríthatták volna.


Így a momentum elvesztette az egyedüli előnyét a többi párttal szemben, a támadhatatlanságot.



2017. máj. 18. 10:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Ott van az, ki is fejtette azon a napon a kommentszekcióban, amikor megírta. A sok barátja gratulált is neki (akik mellesleg vidékiek), amikor megírta, mert jól parodizálta a pesti nyuggereket. Ha ebből se esik le, hogy ez egy szatíra, akkor nem tudom miből kéne. Szerintem növessz agyat.


Összeszedtem neked, mert tudom, hogy te nem olvastad el (lehet olvasni se tudsz). És hogy megkönnyítsem a dolgot, szigorúan fidesznyugger szemszögből, Mécs János az írása alapján azért "rühelli" a vidékieket, mert:

1. Gurulós bőröndjük van.

2. Budapestet Pestnek hívják.

3. A vidékiek ismerik Budapestet, ellenben a pestiekkel.

4. A vidékiek versenyeznek egymással.


Ha úgy gondolod, hogy Mécs János komolyan emiatt rühelli a vidékieket, akkor meg kell hogy mondjam, hogy kva hülye vagy. Mellesleg vidéki vagyok én is, mielőtt belém kötnél, te fatty.

2017. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

10:

Ha nem irónia lenne, akkor én lennék azok között, akiket fikáz, hiszen a vidékről Pestre költözőket fikázná, ha nem lenne az. De tömény irónia, csak az nem veszi észre, aki nagyon buta, vagy szándékosan komolyan akarja venni.

2017. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én egy liberalizmusban kicsit csalódott ember őszinte vallomását látom. Nem irónia.
2017. máj. 18. 21:34
 14/24 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom ha valaki olyasmiket ír pl. a migránsokról, egyébről az is ironizál csak ezek szerint. :P
2017. máj. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha az a bajod, hogy a migránsoknak gurulós táskájuk van meg hogy jobban ismerik Magyarországot, mint te, akkor feltételezhetően te is ironizálsz, igen.
2017. máj. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Annyiban valóban nem volt szerencsés a cikk, hogy bizonyos szintű minimális intelligencia még az ennyire nyilvánvaló iróniához is kell.


Egyébként aki szerint nem irónia, azok mit gondolnak arról a részről, amikor elvileg azt fikázza, hogy a vidékiek jól ismerik Budapestet, miközben az igazi született pesti büszke rá, hogy nem ismeri.

2017. máj. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

" Hát ha az a bajod, hogy a migránsoknak gurulós táskájuk van meg hogy jobban ismerik Magyarországot, mint te, akkor feltételezhetően te is ironizálsz, igen."


És mind csupa sokdiplonyos, a magyaroknál is képzettebb mérnök informatikus, orvos! :D

2017. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Na, látod, megy ez az ironizálás. Csak aztán írd oda te is, hogy ironizálsz, mert a hozzád hasonló fattyok még a végén lelipsiznek téged is.
2017. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Engem biztos nem fognak! ;)
2017. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan előtte felkötöd magad, akkor biztos nem.
2017. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!