Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMP vagy a Momentum a...

Az LMP vagy a Momentum a szimpatikusabb nektek?

Figyelt kérdés
Indok is jöhet.

2017. máj. 11. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Egyik sem jöhet szóba nálam, mivel a kormányváltásban látom Magyarország egyetlen esélyét. Ezek a pártok pedig éppen ennek az akadályozásában nyilvánulnak meg azzal, hogy mindenféle összefogást elutasítanak. Pedig ilyen választási környezetben és a határon túli (megvett) egymillió szavazóval anélkül nem lesz kormányváltás itt már soha.
2017. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Momentum.

Az LMP az eddigi tevékenységével véglegesen lejáratta magát, a Momentumban viszont van lehetőség.

2017. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Egyik Kutya màsik eb
2017. máj. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Az LMP szimpatikus volt amióta megalakult, csak Schiffer nem. Meg az ahogy degradálta a pártot. Mert elszakadtak a társadalomtól, nem úgy ahogy kezdték. Szél Bernadett az az egy LMP tag, aki tartja a dolgot, és folytatja amit kell.

De egyetlen jelöltem a Párbeszéden kívül évek óta.


A Momentun tetszik és eszméletlenül szurkolok nekik, hogy ne jussanak az LMP és a Párbeszéd sorsára.

2017. máj. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Már arra jutott. [link]
2017. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Én a Momentumot támogatom. Velük tudok legjobban azonosulni, és mivel fiatalok, sokkal több esélyük lehet azokat a generációkat meggyőzni, akik most fognak először szavazni, avagy azokat, akiket eddig nem érdekelt a politika. A rengeteg Youtube videó, amit csinálnak itthon nagyon egyedi, és lássuk be, a mai fiataloknál ez jön be, és nem pedig az unalmasabbnál unalmasabb beszédei a kiöregedő politikusoknak. Nemrég olvastam például, hogy a programjukat, amit ősszel mutatnak be, azt is megcsinálják videóba, mert pontosan tudják, hogy amúgy senkit sem érdekelne. Ja, és a közösségi tevékenységük is szerintem nagyon jó, remekül felépített :)

Mielőtt megjelennek a trollok, akik próbálják a Momentumot szidni, olvasd el ezt:

[link]

2017. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
A Momentum.
2017. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csiß ***** válasza:
52%
Látatlanban is a momentum..az LMP egy vicc..
2017. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszenek Szél.Bernadett parlamenti felszólalásai, meg valahogy jobban kedvelem őket, Schiffer nélkül. A Momentumról túl.sokat nem tudok az olimpiás akciójukon kívül. Azt nem tudom ,hogy szavaznék- e bármelyikre, mert inkább olyan pártot választanék, amelynek a parlamentbe jutása, nagyjából biztos. Nem szeretnék mégegy "2/3"- ot.
2017. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Főleg a "tesiből felmentettek" nem.
2017. máj. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!