Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az uszítós gyűlöletkampá...

Mi ez az uszítós gyűlöletkampány, hogy "Fizessenek a gazdagok"? És hogy jön ide Andy Vajna?

Figyelt kérdés

Világos, hogy az MSZP az utolsó mentsvárához, a prolikártyához nyúlt, de annyira szánalmas és gusztustalan, ahogy az állam pénzén meggazdagodott oligarchákat összemossák a tisztességes, becsületes felső középosztállyal, és a kisemberek, a prolik irigységét felhasználva uszítanak.

Andy Vajna meg nem értem, hogy hogy a f*ba jön ide? Ő már akkor sikeres és gazdag volt, amikor a fidesz még nem is létezett...Meg egyébként nagy részben Vajnának köszönhető, hogy Hollywoodban, meg sok külföldi helyen egyáltalán tudják, hogy mi az a magyar film, neki rengeteget köszönhet a magyar filmipar. Most az egy más kérdés, hogy közben ezekkel a narancsosokkal szimpatizál,de azért én nem említeném őt egy lapon egy Mészáros Lőrinccel, vagy egy Habony Árpáddal.

Egyébként meg csak mellékesen jegyzem meg, hogy ha az MSZP jön nekik is meglesznek a saját Mészáros Lőrinceik meg Habony Árpádjaik, minden rendszer alatt vannak ilyen oligarchák, szóval ezt az egész kampányt nagy baromságnak tartom.


2017. ápr. 21. 09:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

"Andy Vajna meg nem értem, hogy hogy a f*ba jön ide? Ő már akkor sikeres és gazdag volt, amikor a fidesz még nem is létezett..."


Aha. Látom nem látsz tisztán dolgokban. De hiába érvelnék hogy a kaszinók államosítása...és neki kijátszása...a TV2 megvétele, állami Eximbankos hitelből (igen, még azt is hitelre) a Rádió1 térnyerése miután államilag elvették a ClassFM-től a frekvenciát (ami Simicskáé volt és a "G" nap után egyből több eljárást folytattak a Class ellen( szóval annyit mondok...ha nem érted: TÁJÉKOZÓDJ.

2017. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

"Világos, hogy az MSZP az utolsó mentsvárához, a prolikártyához nyúlt, de annyira szánalmas és gusztustalan, ahogy az állam pénzén meggazdagodott oligarchákat összemossák a tisztességes, becsületes felső középosztállyal, és a kisemberek, a prolik irigységét felhasználva uszítanak."


A fidesz meg a tanulatlan prolikártyához nyúl 7 éve állandóan...

Mellesleg mivan? Andy Vajna mint felső-középosztály? LOL? És pont úgy jön ide, hogy mindegy, hogy oligarcha, örökölt, vagy valóban sikeres.

Akinek 100 milliós ingatlanra van pénze, azt ne nevezzük már szegénynek, meg felső-középosztálynak. Az gazdag. Róluk van szó, nem a fideszhívő nyomik által terjesztett, mindenki többet fizet aki nem minimárbéres elmebajról...


MSZP-s oligarchák: Ne haragudj, de melyik tett el százmilliárdokat? Melyik vásárolta fel a fél megyét, meg a fél Balatont? Melyik került be viharos gyorsasággal, 1 év alatt a 100 leggazdagabb magyar közé?

Szóval nem, ez a mantra szar, mert nekik nem voltak mészárosaik meg habonyaik.

Hagyó nokiásdoboza semmi ezekhez képest.

2017. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, hogy Andy Vajna cége 7 MILLIÁRDOS adókedvezményt kapott az 5 budapesti kaszinójára.
2017. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
Undorítónak tartom, mi az, hogy a "GAZDAGOK"? Kik a gazdagok? Ők döntik majd el, hogy ki a gazdag? Mit fizessenek? Ha én keresek 400ezer nettót informatikusként, akkor én gazdag vagyok? Mit fizessek? Adjam oda a fizetésem felét egy 8 osztályt végzett árokásó melósnak? Miért? Mi jogon akarják elvenni tőlem az általam megkeresett pénzt, amiért vért hugyozva tanultam, dolgozom érte napi 8 órában, 70ezer Ft-os gyakornoki fizetéstől jutottam el idáig, évek alatt. És ezt el akarják venni tőlem? Agyhalottak.
2017. ápr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Semmi extra, az MSZP rátapintott, hogy ha bármit is akarnak elérni, akkor csak a Fidesz populista eszköztárával van csak esélyük. Egy friss, kikezdhető múlt nélküli párt esetében sokkal jobban mehet egy őszinte, érveken alapuló kampány - lásd: Momentum - de az MSZP-nek ugyanannyira nem lehet elhinni még a kérdéseit sem ahogy a Fidesznek (pl. nemzeti inzultáció...khmmm...).


Szóval az MSZP egyetlen, sánta, kehes lova a közelgő választásokon a populizmus. Ahogyan a Fidesznek is. Csak az utóbbi kb. félpályáról startolhat a zsebrevágott plakátfelületekkel, kisajátított közmédiumokkal és felvásárolt privátmédiával illetve a saját szabású választási rendszerrel és a zsebükben lévő Országos Választási Bizottsággal és Alkotmánybírósággal.

2017. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

# 4/4 Időpont ma 09:54


Le van írva. Könyörgöm, agyhalottazol, és el se olvasod mit akarnak. Van 100 milliós ingatlanod? Nettó 400-ból nem hiszem.

2017. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Van az országban párszáz milliomos, aki igazán gazdag, mit fognak csinálni? Elveszik a vagyonukat? Megadóztatják őket? Abból aztán sok adó fog bejönni, ha pár száz ember többet fizet... Tényleg meg lehet vezetni a proli népséget ilyen ostoba lőzungokkal?
2017. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

# 4/4


öcsém be lehet rajtad szarni, remélem jobb vagy informatikában, mint olvasásban meg szövegértésben :)

2017. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
18%

Nagyjából ahogy az 5-ös írja, szükség törvényt bont, az MSZP ésszel nem tudott támogatottságot szerezni, most mennek erővel meg fideszi mélységekbe süllyedt populista dumával. De mint látjuk ez kell a magyarnak kétszavas üzenet meg ellenségkép, a Fidesznek: Vigyázz migráns! Meg Soros György. A szocik kiokoskodták, hogy Fizessenek a gazdagok, meg Andy Vajna és társai.


71%-os te meg ne hisztizz már ilyen látványosan.

2017. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Gyurcsány is MSZP-s volt , csak megjegyzem és ha visszajön az MSZP az önmagában nem tud nyerni, csak a DK-val karöltve, szóval az még Gyurcsányt is jelenthet.


Andy Vajnáról egy percig nem állítottam, hogy felső középosztálybeli lenne, jól tudom, hogy milliárdos, meg miket művelt, de ő azért legalább tett is le valamit az asztalra.


Egyébként az a különbség, hogy a fideszesek a multikat adóztatják meg és jórészt abból gazdagszanak meg és közben a szegények éheznek. Az MSZP-sek meg a középosztályt meg a gazdag embereket nyúlják le és közben a szegények éheznek. Érdekes megközelítés, hogy úgy akarják csökkenteni a társadalmi egyenlőtlenségeket, hogy elvesznek mindent a gazdagoktól. Mintha az 50-es évek vérkomcsi bolsevista politikáját hallanám. Attól, hogy meg adóztatják a gazdagokat, a szegények nem fognak jobban élni, a fidesz a multitól sokkal több adód szed be,mint amennyit a gazdag emberektől lehetne és még az sem elég nekik, ők is azt hazudják, hogy a szegényeket akarják segíteni, de ők legalább közben nem a tehetős embereke szívatják meg. Bár tudom, hogy itt az a mentalitás, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is, és a sok prolinak jól esik hallani, hogy most majd a gazdagok is meg fogják szívni. Miközben még ez sem igaz, mert az igazán gazdagok úgyis megússzák ezt is, a középosztály fogja megszívni.

2017. ápr. 21. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!