Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok Sneider Tamásra?

Büszkék vagytok Sneider Tamásra?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 13. 17:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves Sneider Úr!


Akkor Ön most mit is cáfol?

2010. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sneider Tamás: "Ha bármikor bebizonyosodna, hogy egy fillért is loptam, abban a pillanatban lemondok minden posztomról"


Sneider Tamás, a Jobbik országos alelnöke pénteken sajtótájékoztatón reagált az őt és családját ért vádakra. Szerinte jogosulatlanul szerzett dokumentumokkal akarták családellenesnek feltüntetni.


- Mi sem természetesebb, mint hogy a Jobbik országos elnökségének egyetlen nagycsaládos, háromgyermekes családapa tagját kívánják családellenes személyiségként bemutatni – ekként reagált Sneider Tamás képviselőjelölt pénteki, egri sajtótájékoztatóján az őt ért vádakra.


Három gyermeke társaságában Sneider elmondta: az MNO valószínűleg jogosulatlanul megszerzett dokumentumok révén igyekezett őt családellenesnek feltüntetni és a vádaskodásokkal nem is óhajt részletesen foglalkozni, azonban néhány dolgot szeretne leszögezni.


Szavai szerint, amíg meg nem nősült, édesanyja volt a legjobb anya a világon, ám a házasság után fokozatosan megromlott a viszonyuk, odáig süllyedt, ami már nem igazán nevezhető normálisnak. Az MNO fikcióival szemben tény, hogy a szülők óriási veszteséggel adták el a családi aranytartalékot jelentő földet. Tény, hogy a közös családi gazdaság nagyrészt tönkrement, jelentős szőlőterületeken kényszerültek túladni.


– Tény az is – fűzte hozzá Sneider –, hogy három gyermekem felneveléséről kell gondoskodnom, ezért nem nézhettem ölbe tett kézzel ezt a folyamatot. Másfél évvel ezelőtt az anyagi helyzetünk miatt az a veszély fenyegetett, hogy elárverezik a házunkat. Én ekkor Eger önkormányzati képviselőjeként kertépítést és gyümölcsszedést vállaltam napi 30-35 ezer forintért Angliában három hónapon át, amiből majdnem kétmillió forintot sikerült hazahozni, s ez helyrerázott. Politikusként ugyan lophattam is volna, mint ahogy más urak és elvtársak teszik, de én a fizikai munkát választottam a család fenntartásáért.


Ismétlem, minden más fikció, ha bármikor bebizonyosodna, hogy egy fillért is loptam bárhonnan, abban a pillanatban lemondok minden posztomról. Egyébként a szüleim nem adták a hozzájárulásukat ahhoz, hogy a magánéletükről cikkek jelenjenek meg és a szüleim nem közszereplők - jelentette ki határozottan Sneider Tamás országos alelnök.

2010. máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
OK, de az még nem minden, hogy egy politikus nem lop. Az is elvárás, hogy ne verekedjen. Erről is lenne szíves részleteket közölni?
2010. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
61%

18 évesen (20 évvel ezelőtt) felpofozott egy rablót


úristen, micsoda nagy bűncselekmény

2010. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!