Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkék vagytok Sneider Tamásra?

Büszkék vagytok Sneider Tamásra?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 13. 17:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 53%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:46

Nézz már utána a dolgoknak koléga. Anno a 80-as 90-es években ilyen úton-módon próbálták népszerűsíteni a nemzetben való gondolkodást. Nagyon sok ma nemzeti rockot játszó zenekar régen skinhead-zenekar volt.

2010. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
44%
Kolléga, az lehet, de ez a pacák nem zenakar tagja. Ez (jobb esetben) cigányokat vert össze.
2010. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég zűrös figura, de reméljük lenyugszik...
2010. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
28%
Bár a Jobbik csak ilyen emőkékből állna. Na mindegy, sikerült megmutatni az igazi arcukat.
2010. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Egymásnak ne ugorjatok itten, emberek !
2010. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Kolléga, az lehet, de ez a pacák nem zenakar tagja. Ez (jobb esetben) cigányokat vert össze."


bizonyára okkal, és nagyon jól tette!

2010. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%
Egy skinhead (ami ugye a gondolkodás mintaképe) esetében ez valószínűleg az lehetett hogy cigány volt az illető.
2010. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A média egyes orgánumai az Ifjúsági, Szociális, Családügyi és Lakhatási Bizottság elnöki posztjára való jelölésemmel egy időben számos hazugságot közöltek rólam. Eddig két helyreigazítási kérelmet küldtem el, mielőtt jogi útra terelném az ügyeket.


Nagy megtiszteltetésnek és még nagyobb feladatnak tartom, hogy az egyik legnagyobb és az emberek mindennapjai szempontjából legfontosabb területen tevékenykedhetem, ellenőrizhetem az állami intézmények és a kormány munkáját. Nyolc éve foglalkozom ezzel a területtel Eger Megyei Jogú Város önkormányzatánál. Észak-magyarországiként százszor jobban tisztában vagyok a szociális és etnikai problémákkal, mint a villáik kényelméből súlyos milliókért a szegénység felszámolására koncepcióhegyeket gyártók. Véleményem szerint azzal, hogy cigány származású dolgozóknak is munkát adtam a szőlőtermesztéssel foglalkozó gazdaságomban, többet tettem az elmúlt nyolc évben, mint Magyarország kormányzata, mely csak bajt, nyomort és bizonytalanságot hozott az emberekre.


Sneider Tamás,

a Jobbik alelnöke

2010. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
60%
ott hazdik az index ahol tud. inkább skinhead legyen mint cionista
2010. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

a fenti közleményben azt írja, hogy számos hazugságot jelentettek meg róla, és ezért két helyreigazítási kérelmet is benyújtott már, de magában közleményben - bár nagyon szép és meggyőző dolgok vannak megfogalmazva benne -, pont az adott állításokról nem ír benne egy szót sem, nem cáfolja se a skinhead múltat, se a családi viszályt.


Akkor most pontosan melyikek is azok az állítások, amik nem felelnek meg a valóságnak, és amivel szemben helyreigazítási kérelmet küldött el már két alkalommal is?

2010. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!