Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik magyar, állami intézmén...

Melyik magyar, állami intézményre vagytok büszkék?

Figyelt kérdés

Melyik működésével vagytok elégedettek, melyik nyújt szerintetek világszínvonalú szolgáltatást?

Lehet szó vállalatról, oktatási stúdiumról, művészeti, végrehajtó intézményről, alapítványról, törvényhozó, itélkező testületről, bármilyen állami tulajdonú intézményről.


2009. szept. 16. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
a Károli Gáspár Református Egyetemre spec büszke vagyok, ide járok és nagyon szeretem
2009. szept. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Egyik állami intézményre sem vagyok büszke, mert nem én működtetem / csináltam őket.


Ahhoz képest, hogy mennyi pénzből működik, Magyarországon nemzetközi összehasonlításban jól működik a kutatás/fejlesztés, az egészségügy és a tömegközlekedés (csak a jegyek drágák). Kevésbé jól: az egyetemek, rendőrség, bíróság, közigazgatás.

2009. szept. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
ez a kérdés rossz helyen van, a vicc kategóriába kellett volna kiírnod ...
2009. szept. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A Mazsihiszre!
2009. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
44%
BKV!!! Szerintem belekerülhetne a Guiness rekordok könyvébe, világ összes egyetemén oktathatnák, mint a gazdasági korrupció minta példánya, illetve a világ legpocsékabb tömegközlekedése címszavak alatt. Lényeg az, hogy világ hírnevet szerzhetnénk vele.
2009. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

"Ahhoz képest, hogy mennyi pénzből működik, Magyarországon nemzetközi összehasonlításban jól működik a kutatás/fejlesztés, az egészségügy és a tömegközlekedés (csak a jegyek drágák)"


Pécs-Budapest: durván 200 km. IC 4 óra alatt teszi meg.

Helsinki-Jyväskylä: durván 400 km. IC 2 óra alatt teszi meg.


Jegyárak PONTOSAN AZONOSAK.


Emellett a finn vonat hipermodern, emeletes, tiszta, pontos.


Vajon miért...

2009. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
periféria egyesület, nyíregyháza, igaz h nem állami, hanem civil szervezet, de ami le tettek az asztalra, arra azért büszke lehet még egy kivülálló is
2009. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

XII. kerületi önkormányzat


Gyorsak, kedvesek, segítőkészek.

2009. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweis Egyetem
2009. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Hanák József ***** válasza:
100%

MENTŐK--Tűzoltók--Oktatási intézmények nagy része


Nem a vezetésükre hanem a melósokra akik nap mint nap becsülettel végzik a dolgukat. Sok versenyen a leggazdagabb külföldi kollégáik (csúcs szuper felszerelésükkel) is alulmaradnak a magyarokkal szemben.

2009. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!