Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért nem ért el semmit az...

Azért nem ért el semmit az ország, mert a politikusok elmagyarkodták?

Figyelt kérdés
Túl magyar ez az ország, ezért lassan a legutolsó lesz európában.

2017. márc. 31. 10:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
78%

#11


Ti is legyetek végre európaiak a sínai kultúrátok helyett.


És még büszke is rá...

2017. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
17%

#12


Pont erről beszélek, az ilyen szövegekről.


Ezzel az emberanyaggal, ami Magyarországon van, nem lehet nyugati demokráciát építeni, egyszerűen nem alkalmasak rá, a legtöbben még a legalapvetőbb demokratikus minimumokat sem értik. A legkisebb problémára a kvaanyázás, a zsidózás és a szétrúgomapofád a válasz, az ügyeskedés, a mutyi és a korrupció teljesen elfogadott és magától értetődő. Sőt, egyenesen az az idióta, aki becsületes akar lenni és nem akar lopni. Az ilyen ember gyenge és pusztulnia kell.

Sajnos jobb őszintének lenni és elfogadni azt, hogy egy ilyen közegben mindig olyan politikai erő fog győzni, amelyik azt kínálja amit jelenleg a Fidesz. Ezzel nem lehet mit csinálni, el kell fogadni és ha nem tetszik, akkor le kell lépni, mert a sok elmeháborodott, akinek ez tetszik, nem fog innen elmenni.

2017. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
78%

#13


És te milyen szövegeket írkálsz te marha?


"Nem. Legyetek végre európaiak a félázsiai kultúrátok helyett."


Legyünk?

Tehát te már az vagy? Mi meg legyünk végre?

Meg úgy egyáltalán mi az, hogy legyetek? Te talán máshova tartozol, hogy MI legyünk?


Pattanj le a magas lóról és gyakorolj kis önkritikát.

Pontosan olyan vagy mint amit a 13. hozzászólásban ecseteltél.

2017. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A kérdező arra akart utalni,hogy egész nap azt hallani,hogy így fontos a kultúra,úgy fontos,csak abból megélni nem lehet.
2017. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
40%

Nem nekem kell leszállnom a magas lóról, nem én akartam olimpiát rendezni egy 10 milliós, szegény országgal, amiről a fejemben lévő mesevilággal azt képzelem, hogy a világ közepe, mesésen gazdag, itt minden tökéletes és már csak egy olimpia hiányzik, semmi más.

Ez az olimpia dolog a tökéletes látlelete annak, hogy mennyire el vagytok tájolva és mennyire nem a valóságban éltek az ország és a magyar nép képességeit illetően.


Ja és nem, ezek szerint én nem tartozom közétek! Én nem vagyok Magyar, én csak magyarnak születtem, így kisbetűvel. Nem vagyok olyan nagyszerű árja, mint amilyenek ti vagytok.

2017. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%

#16


Nem te simán egy kretén vagy.

Ki beszélt rajtad kívül árja magyarokról meg nagy vagy kisbetűről?

Igazi idióta vagy. Egy piti kisstílü gennyes provokátor.

2017. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel.
2017. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt. Minden napra kell egy ilyen idióta kérdés?
2017. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

#19


Miért ne kellene? A probléma létezik és meg kell oldani.

Ahhoz viszont, először is el kellene ismerni, hogy létezik és beszélni kell róla.

2017. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
"Túl magyar ez az ország...". Nyugi, még pár évtized és nem is lesz már annyira magyar. Akkor majd biztosan minden nagyon faxa lesz.
2017. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!