Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kinek a vezetéséve...

Szerintetek kinek a vezetésével lenne esélye a baloldalnak leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés
Én egyedül Bajnait tudnám elképzelni erre a szerepre.

2017. márc. 20. 17:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha Schiffer Andrásnak nem sikerült egy jelentős pártot csinálni baloldaliként, akkor jelenleg nem látok más karaktert akinek ez sikerülhetne. Messze a legjobb, legértelmesebb arc volt abból poltikai irányzatból.

A jobbik pedig értékes balodali elemeket hozott a poltikájába, nyitott a társadalom mindne rétege, felé, emelett teljesen korrekt programmal rendelkeznek, bátrak, és jószándékúak. Én őbennük látom a jövőt Magyarországon.

2017. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Több ember is van nem csak kifejezetten a politikai porondon, bárkik közt is.


Demeter Márta most pártonkívüliként nem lenne rossz, amihez az is tartozik hogy az MSZP egyik legszínvonalasabb tagja volt, és gondolom azért lépett le, mert ez nyomasztó lehet számára.

De a lényeg, hogy Kunhalmi meg Ő az kettő, és neki még esélye is lenne megszólítani tömeget.

Esélye lenne, de nem tudom mennyi. Baloldali a baloldaliak közt.


Botka esélyei amilyenek voltak hetekkel ezelőtt, annyira gázabbak lesznek. Népszerűsége jó, céljai valóban baloldaliak, de nem jól kommunikál maga alatt vágja a fát. Meglátjuk


Karácsony Gergely. Na ő valami,de egy határozottan "csendes srác." Ami hátrány. Csendes srácok, akkor sem nyernek ha jobbak mint a kiabálós Gyurcsányok.

Elvei jók, valódi baloldali, ami vonzó lehetne tekintve a baloldali változásra vágyokra, de nem véletlen maradt gyenge.


Szél Bernadett mint a legnépszerűbb politikusok egyike erősen esélyes lehetne, tekintve hogy karizmatikus is. Megnyilvánulásai, munkássága megnyerő és érdemi kérdésekről beszél, ami nagyon fontos, és nagy szerepet játszik ebben. Meglátjuk, de ha jól tudom még sose jelölték. De esélye mindneképp legtöbb van.


Mindenki más a gyengeség okozóit bővítik. Gyurcsányt nem minősítem, de a leggyűlöltebb kormány elnöke a rendszerváltás óta. Ergo: esélye annyi amennyi látszik.


Bajnai: elment, és sajnos neki sem nézte el a nép, amit ő viszont csak kénytelen volt megtenni.


Mesterházy: fingja nincs a politizálásról baloldalról se.


Fodor. szintúgy.


A többit nem sorolom.

2017. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ENNEK a baloldalnak senkinek a vezetesevel se lenne eselye. Itt mar nem eleg a vezetot lecserelni, a teljes gardat kell.
2017. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Gulyás Marci
2017. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!