Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kinek a vezetéséve...

Szerintetek kinek a vezetésével lenne esélye a baloldalnak leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés
Én egyedül Bajnait tudnám elképzelni erre a szerepre.

2017. márc. 20. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Hujber Feri!
2017. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

Amilyen állapotban a baloldal most van, a láthatáron nincs olyan, akinek a vezetésével esélye lenne a baloldalnak leváltani a Fideszt.


Az imént jöttem el egy Botka igazságot, sarcot a gazdagoknak plakát alatt - ennyire telik tőlük. Nevetséges!

2017. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Először jó alternatívát, megvalósítható víziót kellene alkotnia az ellenzéknek, arról, hogy hogyan irányítani az országot az elkövetkezendő 4 évben. Amíg ez nincs meg, addig tök fölösleges nagyvezért választani.
2017. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Én Gyurcsányt vagy Juhász Pétert. Csak ők győztek meg arról, hogy nem lopni és helyezkedni kell nekik a politikai befolyás, hanem tényleg a magyaroknak akarnak jobb jövőt.
2017. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%

Botka László de nem insoklom meg újra mint már legalább 50X hetek óta. Csak javaslok olvasni valót meg egyebet indoklásnak.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Ez meg amolyan bónusz csakhogy érthető legyen..

[link]


Semmi bajom vele. Most nem az a kérdés. Csak Botka megértette amit meg kellett róla is.



Egyébként a végiggondolásnál emlékezz Bernie Sandersre.


Plusz: ên még mindig csak azt mondtam elnkivel van _esély_ nyerni. Csak esély lett Botka negjelenésével mert már lekörözte az összes Mszp-s, főleg azt anyálgépet akiből 14-ben miniszterelnököt akartak csinálni.

2017. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%

Hála Istenne úgy szét van darabolódva a baloldal és olyan nevetséges paprikajancsik vannak a soraik közt, hogy ezek itt már nem fognak leváltani senkit.


A legújabb dobásuk ugye ez a momentumos bohóckodás. Ezzel is maguk alatt vágják a fát. Az öreg komcsik úgyis a Gyurcsányra szavaznak. Úgy indítottak, hogy a potenciális vidéki szavazóikat elküldték a ...csába. Van pár ezer pesti narkós hippi aki majd szavaz rájuk. Ha már újítani akarnak nem is értem, hogy miért így....


Na kicsit elkalandoztam. A lényeg, hogy a baloldalnak itt már nincs esélye mert jóérzésű ember nem szavaz rájuk.

2017. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

"Az öreg komcsik úgyis a Gyurcsányra szavaznak."

Az öreg komcsik én úgy tudtam, hogy Orbán elvtársra szavaznak.


Amúgy meg észre kéne venni, hogy ez már rég nem jobb- vagy baloldalról szól.

2017. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%

#7


Nyilván nem.

De az öreg komcsik az hiszik, hogy igen. Ezért szavaznak a böszmére.

2017. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
A jelenlegi politikai palettáról senki. Lassan eljutunk oda, ahová az USA is eljutott tavaly ősszel, vagyis hogy olyan szinten gyűlölték a választók a politikai réteget, hogy hajlandóak voltak megszavazni Trump-ot pusztán egyedül azért, mert ő nem része ennek a bandának. Magyarországon is valami ilyesmi lesz majd, mert a mostani ellenzéki felhozatalból egyetlen egy ember se nemhogy riválisa Orbánnak, de még egyetlen komolyan vehető kihívója sincs. Ha alternatívát akartok, akkor nézelődjetek a parlamenten kívül, nem véletlenül van az, hogy a Fidesz dominál 7 éve és még jó eséllyel a következő 5 évet is elviszi, hisz nincs egyetlen olyan nyomorult se, akire lehetne szavazni helyettük és nem ugyanabból a kottából játszanak, mint Orbán.
2017. márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
A komcsik nem szavazhatnak másra mint a komcsi Orbánra.
2017. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!