Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kinek a vezetéséve...

Szerintetek kinek a vezetésével lenne esélye a baloldalnak leváltani a Fideszt?

Figyelt kérdés
Én egyedül Bajnait tudnám elképzelni erre a szerepre.

2017. márc. 20. 17:17
1 2 3
 11/24 Szimeon ***** válasza:
Szabó Szabolcs. Nagyon karakteres politikus.
2017. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:

Valóban Bajnai Gordon jól össze tudnak fogni az ellenzéki összefogást. Ahogy Mesterházy is.

Botka László is jó lenne persze.


Nekem igazából az teljesen mindegy, hogy ki vezeti a baloldalt, csak azt szeretném ha ne lennének széthúzóak és összefognának!


A korrupció kormányát csakis úgy lehet leváltani ha minden demokrata párt összefog:MSZP-DK-Együtt-PM-MLP-Momentum-Mozgalom-Milla-Moma-Kétfarkú Kutyapárt.


Elveik közösek, hiszen mindnyájan egy demokráiát szeretnének ahol nincs korrupció, diktatúra, szegénység stb.


Tehát egy európai országot szeretnének.

Szóval ennek az ellenségeskedésnek köztük nincs sok értelme.

2017. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

#12


Annyi pártot felsoroltál, hogy nincs is ennyi balos szavazó :D


Én meg annak örülök, hogy pont az ellenkezője tapasztalható annak amit leírtál. Egyre nagyobb a széthúzás libsiéknél. :)

2017. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Legyen a parlamentben végre vidámság! Hajrá Kunhalmi Ágnes! :)


https://www.youtube.com/watch?v=TCQK_yxYO9A

2017. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Sesshoumaru nagyúr
2017. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

Én meg remélem, hogy nem lesz leváltva a Fidesz és teljesen szétrohasztják az országot.

Megkapják a magyarok, ami jár nekik.

2017. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Pro Patria ***** válasza:

Azért nincs kormányváltás, mert nem jobboldali kihívó jön, hanem különböző megjelenési formái a baloldali liberális elgondolásokat képviselő köröknek. Erre pedig nincs igény, így mindegyik elhal.

Nem a kormány teszi konzervatív, jobboldali életszemléletű emberekké a magyar társadalom politikával szemben nem közönbös részének domináns többségét, hanem ez utóbbi tartja hatalomban az ezt egyedül képviselni tudó Fideszt, mivel nincs alternatíva.

Mikor lesz kormányváltás? Nyilván történik majd ilyen is, hiszen semmilyen állapot sem végleges. De amikor lesz, akkor az jobboldalról fog megtörténni.

(És nem a Jobbik által, mert az a mostani korlátaiból nem tud jobban kitörni, nem elég szalonképes a többségi támogatás megszerzésére).

Vagyis addig, amíg ilyen-olyan baloldali MoMák, Momentumok, KATI-k és JESz-ek jelennek meg, mindegyik ugyanúgy fog járni. Ezekre a társadalomban _nincs igény_. Az SZDSZ szabályos választásokon bukott ki az évek alatt, pedig azzal kampányolt, hogy van-e 200.000+1 szavazó. Mint látjuk, nem volt. És most is ekkora a súlyuk.


A kormányváltásra eséllyel csak egy jobboldali irányelvű politikai mozgalom indulhat a sikert is megcélozva a Fidesz-KDNP ellenében (és ezalatt nem a magát annak nevező Bokrost értem), amíg ilyen nincs, biztos, hogy a jelenlegi helyzet sem fog változni, mindegy, hány indul el ugyanabból, mert eleve nem érdekelnek senkit sem.

A politikai irányvonalat ma - és úgy tűnik, holnap sem - akarja megváltoztatni a többség.

Vagyis aki indulni akar bármikor is a jövőben kormányváltói szerepkörben, annak jobboldali értékrendűnek kell lennie. Tényleg annak, tettekben is mérhetően, például nem megy szembe pusztán kormányellenesség címén a jobboldal számára fontos eredményekkel, mint a határon túli magyarokkal kapcsolatos változások. És, ha emellett a jelenlegi kormányzásnál kedvezőbb alternatívát ígérne, szavakban, de hihető fokig és megfogalmazással, akkor az lehetséges versenytársként szerepelhet majd esetleg a mostani egypályás mozgástérből. Ennyi. Ha fog, a jövő eszerint fog alakulni, nem Bajnaival, Botkával, vagy Momentummal. Ez látható. Mindezen fentieknek viszont egyelőre még nincs jele.

2017. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
14%

Persze a jobboldal szüli majd meg a megváltót. Mert a baloldalra nincs igény.



Ugyanazt írtam le két mondatban mint amit te egy ekkora tömbben. És engem kritizálsz..

2017. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Pro Patria ***** válasza:
0%
Hozzád se szóltam.:)
2017. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát itt. :-)
2017. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!