Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem kötik a választójogo...

Miért nem kötik a választójogot az adózáshoz?

Figyelt kérdés

Pl. aki nem fizet adót, vagy adóhátraléka van az ne szavazhasson az ország sorsáról.

Miért azok döntik el, hogy mi lesz az adóból, akik nem fizetnek : diákok, segélyen élők, fekete munkások stb.


2010. máj. 10. 09:39
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
68%
Már megbocsáss, de sokan azért nem dolgoznak, mert a drága fantasztikus MSZP alatt megszűnt a munkahelyük és egyebek. A diákok pedig felnőtt emberek (már a 18 év felettiek), akiknek a jövőjükről van szó, nem hiszem, hogy a nyugdíjasoknak kellene eldönteni a tandíjkérdést és a későbbi munkalehetőségeket, igenis van beleszólásuk, nekem is van beleszólásom (hallgató vagyok), mert igenis az én jövőm forog kockán, ha nincs munkalehetőségem.
2010. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
0%
Hányszor akarod még kiemelni ezt a barom kérdést?
2010. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!