Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire fogsz szavazni 2018-ban?

Kire fogsz szavazni 2018-ban?

Figyelt kérdés
2017. márc. 1. 19:46
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
2017. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
79%

Véleményt lepontozni...viccesek vagytok :D

Na mindegy, én bevállalom.

Én nem látom úgy, hogy bárki képes lenne itt kormányozni az adott lehetőségek közül. DK, MSZP, Együtt...őket hagyjuk, Jobbik a vicc kategóriába süllyedt, a Fidesz pedig marad Fidesz. Valószínűleg az LMP-re fogok szavazni, kispárt és érdekel, hogy mi lesz vekük. Van egy-két érdekes meglátásuk.

2017. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
57%

Mivel nálam a mostani parlamenti pártok leszerepeltek, és a MoMo túl liberális nekem, ezért megvárom, hogy mi sül ki Gémesi György mozgalmából (Új Kezdet).

Ha úgy látom, h esélyesek bejutni a parlamentbe, akkor rájuk fogok szavazni...

2017. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
76%

"amelyik elzavarja a fideszt és számonkéri ezt az arcátlan tolvajlást amit csinálnak, de mivel ilyen nincs, lehet el sem megyek szavazni..."

- A távolmaradók valójában fél szavazatot adnak a legesélyesebb pártnak, vagyis a Fidesz-KDNP koalíció "nevű pártnak". Ha valóban az ő elzavarásuk lenne a célod, akkor elmennél, és szavaznál egy ellenzéki pártra.


Akik így válaszoltak, válaszolnának kb.: "Bármelyikre, csak nem az MSZP, DK, Együtt, Jobbik, Párbeszéd, szóval a Fidesz", vagy csak szimplán "Fidesz"

- Kíváncsi vagyok, hogy szerinted miért jobb, ha mondjuk a Fidesz harmadszor is kétharmadot kapna, és leplezetlenül azt csinálna, amit csak szeretne, mint mondjuk a Párbeszéd bejutna a parlamentbe kis ellenzéki pártként?

Még a MANYUP megtakarításotok ellopása után is ennyire megbíztok bennük? Nem tudjátok, hogy a Fidesz a régi Alkotmányhoz képest az új Alaptörvényében pl. már nem írja elő a kötelező nyugdíjat, sem az egészségügyi ellátást? Jónak tartjátok, hogy a szegényebbek rovására a gazdagabbak sokkal több kedvezményben részesülnek, a gazdaság meg romokban a kommunikáció ellenére, és ezt kétharmados törvénybe vésik példátlan módon? Vagy hogy Polt Péter személyében olyan főügyészt neveztek ki, amelyik teljesen elfogult irányukban, és minden szarból kimossa őket, és így következmények nélkül megúsznak mindenféle korrupciós ügyet? Nem tartjátok gáznak, hogy romokban az egészségügy?

Kérlek benneteket, ne gyertek azzal, hogy az EÜ 2010 előtt is romokban volt, mert ez nem mentség, amikor hét éve ők vannak kormányon, többnyire kétharmaddal, és szinte általános önkormányzati többséggel, EU-s támogatással! Vagy ennyire elvakultak lennétek?!

2017. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ami most megy a politikában, nevetséges. Az MSZP megbukott, a DK-nak még nincs elég stabil bázisa. A Jobbik köpönyegforgató. A Fideszt zsigerből gyűlöltem mindig is, de nincs alternatíva... úgyhogy egyelőre f1ngom nincs.
2017. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
0%
Élőlánc Magyarországért.
2017. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
47%
Csak a jobbik!
2017. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
45%
Mszp-re. De csak Botka miatt.
2017. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

HAJRÁ JOBBIK !

2018 -> Vona Gábor !

2017. máj. 17. 23:06
 40/41 anonim ***** válasza:

"HAJRÁ JOBBIK !

2018 -> Vona Gábor !"


Oké, csak azt nem értem ha valaki leváltaná a Fideszt akkor miért akarja a Fidesz 2.0-ra.



A kérdésre: összetett. Botka iránya tetszik csak a pártját nem bírom. LMP-vel nagyjából egyet tudok érteni, ha Szélt jelölik akkor lehet. Párbeszéd bejön, lehet hogy karácsonyra szavazok. De mivel én azért szeretnék már egy alapos garnitúra váltást, a Momentumon gondolkozok.

2017. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!